Rastgele Yazı

The Office Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Office Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Office Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Amazon Prime dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 24 Mart 2005’te Amerikan Televizyon kanalı NBC tarafından yayınlanmaya başlayan fenomen sitcom türü komedi dizisidir. 16 Mayıs 2013 tarihine kadar yayınlanan dizi, toplamda 9 sezon ve 188 bölümden oluşuyor. Dizi, Ricky Gervais ve Stephen Merchant tarafından tasarlanırken, Greg Daniels tarafından uyarlandu. 2001-2003 yıllarında BBC tarafından ilk olarak İngiltere’de hayat bulan aynı adlı yapımın Amerika versiyonu olan dizide Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer ve B. J. Novak gibi isimler rol alıyor. IMDb’de 379 bin kişi tarafından oylanan yapım 8,9’luk puana sahip oldu. Dizi tüm zamanların en iyi komedi dizileri arasında gösterilmektedir. Amazon Prime‘ın Türkiye’ye girmesi ile birlikte Türkiye’den de izlenebilmektedir. Dizi Emmy ve Altın Küre ödülleri kazanmıştı.

The Office konusu

Dizinin konusu, Burası Dunder Mufflin Kağıt Şirketi. Sıradan gibi görünen ama sıra dışı komik bir ofis. İktidar düşkünü bir patron, her biri ayrı karakterde çalışanlar, 9-17 arası bitmesi gereken işler ve modern dünyanın en vazgeçilmez unsuru ofis hayatı. Michael Scott sıradan bir patron değil; Şakaları çalışanları tarafından anlaşılmayan çalışanlarının gözünde kaba, sevimsiz, sinir bozucu, ırkçı, cinsiyetçi ve verdiği hiçbir sözü yerine getiremeyen patron ama aslında o bir komedyen, bir dost, bir yardımsever

The Office oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer ve B. J. Novak gibi isimler yer alıyor.

Steve Carrell – Michael Scott
Rainn Wilson – Dwight Schrute
John Krasinski – Jim Halpert

Jenna Fischer – Pam Beesly
Leslie David Baker – Stanley Hudson
Brian Baumgartner – Kevin Malone
Angela Kinsey – Angela Martin
Phyllis Smith – Phyllis Vance
Kate Flannery – Meredith Palmer
Creed Bratton – Creed Bratton
Oscar Nuñez – Oscar Martinez
B.J. Novak – Ryan Howard
Mindy Kaling – Kelly Kapoor
Ed Helms – Andy Bernard

The Office yorumları

bu diziyi hiç izlemeyenler çok şanslı amk. kıskanıyorum onları. 10/10lük bir mockumentary sitcomdur. aksini iddia eden gitsin kanal d izlesin.

Ekşi Sözlük – Franku

bence tek değil de biriyle izlenmesi daha keyifli olan dizilerden. yalnız izlerken sürekli güldüğüm yerleri başkasına da göstermek istiyorum.

Ekşi Sözlük – shylazverkov

ön yargılı olmamak için 4.sezon 13.bölüme kadar izledim fakat beğenmedim. dizideki birçok karakter itici/mide bulandırıcı geldi ( karen,oscar,angela,micheal hariç hepsi). güldüğüm 1-2 sahne vardı onun dışında çoğu sahnede rahatsız oldum açıkçası bu yüzden de izlemeyi bıraktım.

Ekşi Sözlük – dulljack

az önce final bölümünü bitirdim.nasıl anlatsam bilmiyorum ama bitiren herkes büyük ihtimalle aynı şeyleri yaşadı o yüzden çok da bir şey açıklamama gerek yok.bakalım kaç saat ağlayacağım.

Ekşi Sözlük – monsterf1

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*