Schmigadoon! Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Schmigadoon! dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Apple TV+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Schmigadoon! Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Schmigadoon! dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Apple TV+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Temmuz 2021‘de Apple TV+ tarafından yayınlanmaya başlayan Apple TV+ orijinal dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan ilk sezonu 13 Ağustos 2021’de yayınlanacak bölümü ile tamamlanacak. Müzikal komedi türünde yer alan yapım Cinco Paul ve Ken Daurio tarafından tasarlandı. Dizinin yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlenirken senaryosunu Ken Daurio, Cinco Paul, Julie Klausner ve Kate Gersten gibi isimler kaleme aldı. Kanada’da çekilen dizinin bölümleri 24 ila 32 dakikalık süreler arasında değişiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Keegan-Michael Key, Cecily Strong, Fred Armisen, Dove Cameron ve Jaime Camil gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 2 bine yakın kişi tarafından oylanan yapım 7,4‘lük puana sahip oldu.

Schmigadoon! konusu

Dizinin konusu, Paul showrunner olarak görev yapıyor ve dizinin tüm orijinal şarkılarını yazdı. Barry Sonnenfeld yönetiyor ve yürütücü yapımcılık yapıyor. Başrolün yanı sıra Strong, yapımcı olarak hizmet veriyor ve Daurio, danışman yapımcı ve yazar olarak hizmet veriyor. Andrew Singer, Broadway Video adına Lorne Michaels ile birlikte yapımcılık yapıyor.

Bir çift, Melissa ve Josh, başarısız ilişkilerini düzeltmek için sırt çantasıyla seyahate çıkarlar, ancak kendilerini hala tartışırken bulurlar. Daha sonra, sürekli olarak Altın Çağ tarzı bir müzikalin içinde hapsolmuş olan Schmigadoon adında büyülü bir kasaba keşfederler ve yavaş yavaş gerçek aşkı bulana kadar ayrılamayacaklarını anlarlar. Başlık ve konsept, 1947 müzikal Brigadoon’un bir parodisidir.

Schmigadoon! oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Keegan-Michael Key, Cecily Strong, Fred Armisen, Dove Cameron ve Jaime Camil gibi isimler yer alıyor.

Keegan-Michael Key – Josh Skinner,
Cecily Strong – Melissa Gimble,
Fred Armisen – Reverend Howard Layton
Dove Cameron – Betsy McDonough,
Jaime Camil – Doc Jorge Lopez
Kristin Chenoweth – Margaret/Mildred Layton,
Alan Cumming – Mayor Aloysius Menlove,
Ann Harada – Florence Menlove,
Jane Krakowski – Countess Gabriele Von Blerkom,
Martin Short – Leprechaun
Aaron Tveit – Danny Bailey,

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.