Schumacher Belgeseli Filmi | Konusu | Netflix

Schumacher belgesel filmi, konusu, röportaj verenler, Netflix spor belgeselleri, Michael Schumacher kimdir? F1 tarihinin en iyi pilotu, son hali 2021, oğlu, eşi,son görüntüleri, uyandı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Schumacher Belgeseli Filmi | Konusu | Netflix

Schumacher belgesel filmi, konusu, röportaj verenler, Netflix spor belgeselleri, F1 tarihinin en iyi pilotu, son hali 2021, oğlu, eşi,son görüntüleri, uyandı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel hakkında

15 Eylül 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan belgesel filmdir. Toplam 1 saat 52 dakikadan oluşan belgesel, biyografi ve spor türünde yer alıyor.

Belgesel filmin yönetmenliklerini Hanns-Bruno Kammertöns, Vanessa Nöcker ve Michael Wech üstlendi.

Bu belgesel özel röportajlar ve arşiv görüntüleriyle yedi kez Formula 1 şampiyonluğunu kazanan Michael Schumacher’ın samimi bir portresini sunuyor.

Belgeselde röportaj veren isimler arasında Mika Häkkinen, Sebastian Vettel, Eddie Irvine, Mark Webber, Ralf ve Mick Schumacher gibi isimler yer alıyor.

Schumacher belgesel konusu

Belgesel filmin konusu, Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Güçlü iradesi ve her şeye rağmen kazanma mücadelesi, Michael Schumacher’i küresel ilgi odağı haline getirdi. Michael Schumacher’in yolculuğu milyonların hayal gücünü ele geçirdi, ancak bu çok özel adamın başarısında motor yarışlarından çok daha fazlası var. Ancak Michael Schumacher’i bir insan olarak tanımlayan sadece mücadeleci ruhu ve mükemmellik arayışı değil; kendinden şüphe duyması ve güvensizlikleri, duyarlı ve düşünceli bir adamın resmini tamamlar. Michael’ın hikayesinin merkezinde ailesi, çocukları ve çocukluk aşkı ve hayatının aşkı Corinna var. Artık onun hikayesini anlatmaya hazırlar.

Schumacher belgeseline röportaj verenler

Belgeselde röportaj veren isimler arasında Mika Häkkinen, Sebastian Vettel, Eddie Irvine, Mark Webber, Ralf ve Mick gibi isimler yer alıyor.

Michael Schumacher – kendisi
Mika Häkkinen – kendisi
Sebastian Vettel – kendisi
Eddie Irvine – kendisi
Jean Todt – kendisi
David Coulthard – kendisi
Mark Webber – kendisi
Flavio Briatore – kendisi
Bernie Ecclestone – kendisi
Ralf Schumacher- kendisi
Damon Hill – kendisi
Mick Schumacher – kendisi
Luca Cordero di Montezemolo – kendisi
Ross Brawn – kendisi
Piero Ferrari – kendisi

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.