The Playbook Belgesel Dizi | Konusu | Spor insanları | Netflix

The Playbook Belgesel Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb Puanı, 4.sezon olacak mı, yorumları, incelemesi, fragmanı, neden bitti, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

22.09.2020
The Playbook Belgesel Dizi | Konusu | Spor insanları | Netflix

The Playbook Belgesel Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb Puanı, Jose Mourinho belgesel,Netflix belgeselleri, yorumları, incelemesi, fragmanı,izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Playbook Belgesel dizi hakkında

Belgesel dizi, 22 Eylül 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlandı. Toplam 5 bölümden oluşan belgesel dizide her bölümde farklı spor dallarında antrenör olarka çalışan isimler konu olarak alınıyor. Belgesel dizisinin bölümler 32 ila 35 dakika arasında değişiklik gösteriyor. Futbol, Kadın ve Erkek Basketbol, Tenis gibi spor kollarında antrenörlük yapan, Patrick Mouratoglou, Glenn ‘Doc’ Rivers, Jill Ellis, José Mourinho ve Dawn Staley gibi isimlerin ‘Antrenörlükteki hayat kuralları röportajlarla ele alınıyor.

The Playbook Belgesel konusu

Belgesel dizisi, Şampiyonluğa ulaşmış koçlar, bu düşündürücü ve ilham verici belgesel dizisinde hem sporda hem de hayatta başarıya ulaşmalarını sağlayan kişisel kurallarını paylaşıyor.

1.bölüm: Doc Rivers: Bir Antrenörün Hayat Kuralları

NBA koçu Doc Rivers, Boston’ın şampiyon olan takımına ilham veren birleştirici felsefeyi paylaşıyor ve Donald Sterling’in ırkçı ifadelerine verdiği cevabı anlatıyor.

2.bölüm: Jill Ellis: Bir Antrenörün Hayat Kuralları

Futbol koçu Jill Ellis, iki Dünya Şampiyonluğundan ve oyuncularını desteklemekten bahsediyor. Ayrıca kendine karşı dürüst olmaya dair önemli bir öykü anlatıyor.

3.bölüm: José Mourinho: Bir Antrenörün Hayat Kuralları

José Mourinho’nun arkasındaki itici güç, rekabete duyduğu derin tutkudur. Mourinho medya ile giriştiği savaşları ve kazanan takımları motive etme yöntemlerini açıklıyor.

4.bölüm: Patrick Mouratoglou: Bir Antrenörün Hayat Kuralları

Tenis koçu Patrick Mouratoglou, Serena Williams ile yakaladığı başarı üzerine düşüncelerini paylaşıyor ve maçı bilerek kaybeden oyunculara karşı stratejisini açıklıyor.

5.bölüm: Dawn Staley: Bir Antrenörün Hayat Kuralları

Basketbol koçu Dawn Staley erkek egemenliğindeki bir spora girmekten, konfor alanlarına meydan okumaktan ve Güney Carolina’da başarılı bir takım kurmaktan bahsediyor.

The Playbook Belgesel oyuncuları ve karakterleri (cast)

Belgesel dizide Patrick Mouratoglou, Glenn ‘Doc’ Rivers, Jill Ellis, José Mourinho ve Dawn Staley konuk oluyor.

Patrick Mouratoglou – kendisi
Glenn ‘Doc’ Rivers – kendisi
Jill Ellis – kendisi
José Mourinho – kendisi
Dawn Staley – kendisi

Belgesel Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle