Ted Lasso Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+ dizileri - Yorum Güncel

Ted Lasso Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+ dizileri

Ted Lasso dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, İMDb puanı, 2.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Apple plus dizileri, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

25.08.2020
Ted Lasso Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+ dizileri

Ted Lasso dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, İMDb puanı, 2.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Apple TV+ dizileri, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 12 Ağustos 2020’de Apple’ın dijital platformu Apple TV plus‘ta yayınlanmaya başlayan Amerikan yapımı yeni dizisidir. Spor, Komedi türünde olan dizi, Ted Lasso, Bill Lawrence, Jason Sudeikis, Joe Kelly ve Brendan Hunt tarafından geliştirildi. Sudeikis’in ilk olarak NBC Sports’un Premier League kapsamındaki tanıtım dizisinde canlandırdığı aynı isimdeki bir karaktere dayanan dizi, 2 sezon onaylı olarak başladı. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizi, IMDb’de 2 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,5’lik puana sahip oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Sudeikis, Stephen Manas, Toheeb Jimoh, Phil Dunster ve Brett Goldstein gibi isimler yer alıyor. Dizinin 2021 yılında 2.sezonu ile ekranlarda olması bekleniyor.

Ted Lasso konusu

Dizinin konusu,Dizide Kansas’ta amerikan futbolu koçluğunun ardından İngiltere’de futbolu bilmemesine rağmen bir futbol takımını çalıştıran Ted Lasso’nun hikayesi anlatılıyor. Lasso, bir Amerikan futbol takımını yönetmek için işe alınan bir adamın hikayesini konu ediyor. Ted, bir Amerikan futbol takımına koçluk yapmak için işe alınır. Ancak Lasso’nun futbol antrenörü deneyimi yoktur. Lossa, koçluk deneyimi olmamasına rağmen takımın başarılı olması için elinden geleni yapar.

Ted Lasso oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Sudeikis, Stephen Manas, Toheeb Jimoh, Phil Dunster ve Brett Goldstein gibi isimler yer alıyor.

Jason Sudeikis-Ted Lasso
Stephen Manas-Richard Montlaur
Toheeb Jimoh-Sam Obisanya
Phil Dunster-Jamie Tartt
Brett Goldstein-Roy Kent
Brendan Hunt-Coach Beard

Nick Mohammed-Nathan
Juno Temple – Keeley Jones
Billy Harris – Colin Hughes
Kola Bokinni – Isaac Mcadoo
Colin Blyth – Press Photographer
Bradley Wj Miller – Richmond FC No.1 Fan
Jade Mitchell – Die Hard Richmond FC Fan 2019
Hannah Waddingham – Rebecca
Adam Colborne – Baz
Bronson Webb – Jeremy
Moe Jeudy-Lamour – Thierry Zoreaux
Cristo Fernández – Dani Rojas

Ted Lasso 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2021 yılında 2.sezonu ile ekranlarda olması bekleniyor.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR