Secrets in the Lattice Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

10.10.2021
Secrets in the Lattice Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Secrets in the Lattice (Our Secret) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2021, Çin Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Ağustos 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor. iQiyi ve Mango TV tarafından yayınlanan dizi, romantik, okul ve gençlik türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Er Dong Tu Zi üstlenirken senaryosunu Joker Sun kaleme aldı. Dizi 26 Ağustos 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Chen Zhe Yuan, Rainbow, Wang Ze Xuan, Wang Yi Lan, Fan Zhi Xin ve Liu Zhi Wei gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 8,6‘lık puana sahip oldu.

Dizi ayrıca Our Secret adı ile de biliniyor.

Secrets in the Lattice konusu

Dizinin konusu, Liseden üniversiteye, Ding Xian ve Zhou Si Yue’nin gençlik aşkı bir ömür boyu sürer. Üstün ve asi kampüs tanrısı Zhou Si Yue bir dahidir. İnatçı ve sevimli “Külkedisi kızı” Ding Xian ile koltuk arkadaşıdır. İlk başta birbirlerine dayanamasalar da, günlük etkileşimlerinde birbirlerinin güçlü yanlarını takdir etmeye başlarlar, böylece gençlik yolculuklarında ömür boyu yoldaş olurlar.

Secrets in the Lattice oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Chen Zhe Yuan, Rainbow, Wang Ze Xuan, Wang Yi Lan, Fan Zhi Xin ve Liu Zhi Wei gibi isimler yer alıyor.

Chen Zhe Yuan – Zhou Si Yue
Rainbow – Ding Xian
Wang Ze Xuan – Song Zi Qi
Wang Yi Lan – Kong Sha Di
Fan Zhi Xin – Su Bo Cong
Liu Zhi Wei – You Ke Ke
Luna Yuan – Li Jun Yun
Shi Yue Ling – Ye Wan Xian
Li Ri Yao – Jiang Chen
Xie Ze Cheng – Yuan Fang

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.