Seda Öğretir kimdir? NTV Haber sunucusu

Seda Öğretir Kimdir?, hayatı, kariyeri, biyografisi, ekşi yorumları, NTV Haber sunucusu, yaşı, boyu, instagram hesabı, twitter hesabı, evli mi? gibi sorularınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

17.09.2021
Seda Öğretir kimdir? NTV Haber sunucusu

Seda Öğretir Kimdir?, hayatı, kariyeri, biyografisi, ekşi yorumları, NTV Haber sunucusu, yaşı, boyu, instagram hesabı, twitter hesabı, evli mi? gibi sorularınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Seda Öğretir 27 Nisan 1980 tarihinde Eskişehir’de hayata gözlerini açtı. İlkokul ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. Ardından Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu.

2006 yılında meslektaşı Cem Öğretir ile evlendi. 2012 yılında bu evlilikten Ada isminde bir çocuğu oldu.

Kariyeri

2001 yılında Kanal D’de yayınlanan ve Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show programında yapım yardımcısı olarak görev almaya başladı. Daha sonra Mehmet Ali Birand’ın sayesinde Euro D kanalına geçiş yaptı. Bir süre sonra Kanal D hafta sonu haberlerini sundu. 2009 yılında CNN Türk kanalına transfer oldu. CNN Türk’te Serdar Cebe ile birlikte Bugün isimli programın sunuculuğunu üstlendi. Ardından NTV’ye geçiş yaptı ve öğle haberlerini sunmaya başladı. Daha sonra ise NTV ana haber bültenini sundu. Bir dönem Star TV’ye geçiş yaptı ve hafta sonu haberlerini sundu. Bir süre sonra ise tekrar NTV’ye geri dönerek Son Baskı programını sundu. Günümüzde kariyerini hala NTV’de sürdüren Öğretir, NTV ana haber bülteni ile ekranlarda yer almaya devam etmektedir.

Seda Öğretir ekşi sözlük yorumları

Yasemin kokulu kadınlardandır, ekranda tüm güzelliğiyle mis gibi sunumunu yapar. Ayrıca çok güzel giyinen, giydiğini yakıştıran ve ekrana en çok yakışan bir spikerdir, hastasıyız.

-Zamanın en iyi kadın haber sunucusudur. Diksiyon, hitabet, ses, ses tonu ve haberi veriş tarzı çok sağlamdır.

-Canlı yayında depreme yakalanıp büyük bir soğukkanlılıkla deprem hakkında saat vb. bilgisi veren başarılı sunucu. O sakinliği herkes yakalayamaz.

-Tatlı, sempatik ve sunuculukta başarılı bir kadındır.

-Serinkanlı ve düzgün aksanıyla iyi bir Ntv haber spikeri.

-Efsane güzellikte, naiflikte, güzel ses tonu ve mimikleriyle şu an itibariyle Ntv ana haber sunucusudur.

Seda Öğretir Yaşı

41

Boyu

1.71

Seda Öğretir Kilosu

55

Nereli

Eskişehir

Seda Öğretir instagram hesabı

@sedaogretir

Twitter hesabı

@sedaogretir

Evli mi?

Cem Öğretir ile evlidir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.