See 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Apple TV+ - Yorum Güncel

See 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Apple TV+

See 3.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Apple TV+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

18.10.2021
See 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Apple TV+

See 3.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Apple TV+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

See 3.sezon hakkında

Apple+’ın çıkış dizilerinden biri olan See, Kasım 2019’da yayınlanan 8 bölüm ile yayın maratonuna başladı. Dizinin senaryosunu Peaky Blinders’ın tasarımcılarından olan Steven Knight ile Açlık Oyunları serisinin son üç filminde yönetmen koltuğunda yer alan Francis Lawrence birlikte yazdı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madikwe ve Nesta Cooper gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 60 bine yakın kişi tarafından oylanan dizi 7,6‘lık puana sahip oldu.

27 Ağustos 2021’de 2.sezonu ile seyircisi ile buluşan dizi, 15 Ekim 2021’de yayınlanan sezon finali ile 2.sezon maratonunu tamamladı. 2.sezonu izleyen diziseverlerin aklındaki soru ise See 3.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Sizin için tahminlerimizi yazdık.

See konusu

Dizinin konusu, Distopik bir geleceğin çok ötesinde, insan ırkı görme duygusunu kaybeder ve toplumla etkileşim kurmak, inşa etmek, avlamak ve hayatta kalmak için yeni yollar bulmak zorunda kalır. Görme yetisini yitiren insanlığın , hayatta kalmak için yeni yollar aramaktadır. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştıracaktır.

See oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madikwe ve Nesta Cooper gibi isimler yer alıyor.

Jason Momoa – Baba Voss
Sylvia Hoeks – Kraliçe Kane
Hera Hilmar – Maghra
Christian Camargo – Tamacti
Archie Madikwe – Kofun
Nesta Cooper – Haniwa
Yadira Guevara-Prip – Yay Aslanı
Alfre Woodard – Paris
Josh Blacker – Cadılık savaşçı
Christian Sloan – Büyücü Ayura
Franz Drameh – bot ayakkabı
Tantoo Kardinal – Hayalperest
Mojean Aria – Gether Bax
MMarilee Talkington – Souter Bax
Peter Bryant – Lord Dune
Bree Klauser – Matal
Hiro Kanagawa – Lord Unoa

See 3.sezon olacak mı?

Dizinin 2.sezonu ilk sezonundan daha iyi puanlar aldı. Yayıncı Apple TV+’ın en çok ön plana çıkan dizilerinden biri olan dizi 3.sezon onayını aldı. Haliyle dizinin 3.sezonu olacak. Yeni sezonun 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.