Serra Arıtürk Kimdir? Kulüp dizisi Keriman 

Serra Arıtürk kimdir, Aşkın Tarifi dizisi Naz, yaşı, boyu, kilosu, hayatı, dizileri, filmleri, instagram, imdb, ekşi, Berkcan Güven, doğum tarihi, menemen, oynadığı diziler, sevgilisi, twitter gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

17.09.2023
Serra Arıtürk Kimdir? Kulüp dizisi Keriman 

Serra Arıtürk kimdir, Kulüp dizisi Keriman, yaşı, boyu, kilosu, hayatı, dizileri, filmleri, instagram, imdb, ekşi, Berkcan Güven, doğum tarihi, menemen, oynadığı diziler, sevgilisi, twitter gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Serra Arıtürk Kimdir?

Serra Arıtürk, 22 Haziran 198 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesi sayesinde müzikle erken tanışan Arıtürk, 7 yaşında gitar çalmaya başladı. Küçük yaşlarda klasik gitar virtüözü Hüsrev İsfendioğlu‘ndan müzik eğitimi aldı. Lise yıllarında şarkılar söylemeye başladı. Ardından Boğaziçi Caz Korosu ekibine katıldı ve şarkı söylemeye koro ile devam etti. Ancak okula devam etmek için korodan bir süre sonra ayrıldı.

Lise eğitimine Özel Denizaltı Anadolu Lisesi’nde devam etti ve buradan mezun oldu. Üniversite eğitimini Acıbadem Mahmet Ali Aydınlar Üniversite’sinde tamamladı. Bugün halen İstanbul Kadıköy’de yaşamaktadır. Kariyerine müzik ile başlayan Arıtürk, kariyerine aynı zamanda oyuncu olarak da devam etmektedir.

Kariyeri

Kariyerine ilk defa müzik ile başlayan genç oyuncu Youtube üzerinden yayınladığı şarkıları ile müzik kariyerinde başarıyla yürüdü. Güçlü sesi ve vokali ile hayran kitlesi edinen Arıtürk, çok küçük yaşlarda müziğe ilgi duymaya başladı. Ailesi sayesinde birçok caz ve klasik müzik konserlerine giden ve burada müziğe ilgi duymaya başlayan genç isim küçük yaşta müzik aletleri çalmaya başladı.

Kendi adına açtığı Youtube kanalında yaptığı cover ve şarkılarla dikkat çeken genç isim 2019 yılında “Kendimi Bilmeden” isimli ilk Single çalışmasını yayınladı. 2020 yılında ikinci single çalışması “Olmazdın“ı Aralık 2020 yılında video klip ile yayınladı. Aynı yıl Osman Çetin ile birlikte “Kimse Yok” isimli şarkıda eşlik etti.

Kariyerine müzik ile başlayan Arıtürk, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi isimli dizide Kadir Doğulu ile birlikte başrolü paylaştı. Dizide Naz Soyluer karakterine hayat verdi.

Genç oyuncu Netflix’te yayınlanan yerli dizi Kulüp’te Keriman karakteri ile dikkat çekti.

Aşkın Tarifi Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kanal D

Serra Arıtürk Yaşı | Kaç Yaşında?

23

Kilosu

50

Serra Arıtürk Instagram Hesabı

@sariiturk

Sevgilisi

Genç oyuncunun sevgilisi Youtube fenomeni Berkcan Güven’dir.

Dizileri

2021 – Aşkın Tarifi (Naz Soyluer)

2023 – Kulüp

YORUMLAR

canlı tv izle