Servant dizi – konusu – oyuncuları | 2.sezon

08.05.2020
Servant dizi – konusu – oyuncuları | 2.sezon

Servant dizi, konusu, nedir, anlamı, dizi yorum, oyuncuları, karakterleri, Apple+ dizileri, 2.sezon olacak mı, 2.sezonu çıkacak mı, kaç bölüm, nasıl izlenir gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Servant hakkında

Servant, yeni dijital platform olan AppleTV+’ın dizisi olarak yayın hayatına başladı. İlk sezonu ile 2019 yılında ekranlara gelen dizi, her ne kadar dijital platformu nedeniyle Türkiye’de çok fazla tanınmamış olsa da, genel olarak izleyenler tarafından iyi not alan yapımlar arasında yer almayı başardı. Servant’ın yaratıcısı Hollywood’dan da tanıdığımız Tony Basgallop olurken, dizinin yönetmenliğini ise M. Night Shyamalan ve Daniel Sackheim yapıyor. Dizi İMDB’de 7,6 puana sahip. Drama gerilim korku türündeki dizi, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekici bir yapım. 10 bölümden oluşan dizi 28 Kasım 2019’da yayın hayatına başladı.

Servant dizi konusu

Philadelphia’da yaşayan evli bir çift, bebeklerinin bakımı için bir bakıcı tutmaya karar verir. Ancak işe aldıkları genç kız gizemli ve garip tavırları ile dikkat çekmektedir. Garip olayların döndüğü evde Dorty ve Sean Turner çiftinin de bakıcı olarak işe aldıkları kızdan gariplik konusunda kalır yani yoktur.

Servant dizi oyuncuları ve karakterleri

Lauren Ambrose – Dorothy Turner
Toby Kebbell – Sean Turner
Nell Tiger Free – Leanne Grayson
Rupert Grint – Julian Pearce
Mason and Julius Belford – Jericho
Tony Revolori – Tobe
Boris McGiver – Uncle George

Servant 2.sezon olacak mı?

AppleTV+’ın öne plana çıkan yapımlarından biri olmayı başaran dizi, çiçiği burnunda dijital platformdan 2.sezon onayı almayı başardı. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin 2.sezonunun kaç bölüm olacağı ve ne zaman yayında olacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Ancak dizi ile ilgili son bilgileri yorum güncel’den takip edebilirsiniz.

Dizi fragmanı

Servant ne demek?

Dizinin isminin ne anlama geldiği sıkça aranmış. Kelimenin anlamı ‘Hizmetçi’ demek. Bunu da merak eden arkadaşlar için buraya iliştirelim.

YORUMLAR

canlı tv izle