Sessiz İstila Filmi (2022) Konusu | Hande Karacasu - Yorum Güncel

Sessiz İstila Filmi (2022) Konusu | Hande Karacasu

06.05.2022
Sessiz İstila Filmi (2022) Konusu | Hande Karacasu

Sessiz İstila filmi konusu, Hande Karacasu, ne anlatıyor, izle, 2043, Youtube, yasaklandı mı, kaç dakika, Hande Karacasu kimdir, kısa film, ekşi, twitter, filmi full gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Türkiye’nin son zamanlarda en çok dile getirilen Suriyeli mültecilerin Türkiye için olumsuz etkilerini ele alan Gazeteci Hande Karacasu’nun hazırladığı kısa filmdir. Filmde 2043 yılında sığınmacıların Türkiye’de bıraktığı etkileri ele alan film yayınlandığı ilk günde 2.2 milyon izlenmeye ulaştı. İzlenme sayısı arttıkça kısa filme gelen eleştiriler tartışmalara yol açtı.

9 dakika 24 saniyeden oluşa kısa film 3 Mayıs 2022 tarihinde yayınlandı. Yayınlandığı gün Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından filmin yapımcısı Hande Karacasu için adli işlem başlattığını açıkladı. Hande Karacasu aynı gün içinde ifadesinina ardından serbest bırakıldı.

Kısa film hakkında tartışmalar ve eleştiriler büyüyünce Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Twitter üzerinden, Hande Karacasu’nun yapımcılığını yaptığı kısa film projesini kendisinin sipariş ettiğini, senaryosunu onayladığını ve yapım masraflarını karşıladığını açıkladı.

Hande Karacasu Kimdir?

Youtube üzerinden yayınladığı kısa filmi ile dikkatleri üzerine çeken Karacasu, gazeteci, spiker ve siyasal iletişimci olarak tanınıyor.

Sessiz İstila Filmi Konusu

Filmin konusu; Türkiye’ye göç eden Afganistan, Suriye ve Pakistan vatandaşlarının Türkiye demografisinde ve günlük yaşamda olumsuz etkilerini ele alıyor.

Filmde, 2043 yılında Türkiye’nin sığınmacı sorununun yarattığı etkilerin olası sonuçlarını anlatıyor.

Sessiz İstila Filmi Kaç Dakika?

Film süresi 9 dakika 24 saniyeden oluşuyor.

Sessiz İstila Filmi İzle

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.