Sex Education 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Yorum Güncel

Sex Education 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

25.11.2019
Sex Education 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sex Education dizisi lise dizilerine yeni bir soluk getirdi. İlk sezonun ardından büyük beğeni toplayan dizinin 2.sezonu ne zaman yayınlanacak? Nerede yayınlanacak? Oyuncuları, fragmanı, ilk görselleri hakkında detaylı bilgi için yorumguncel.com doğru adres.

11 Ocak 2019‘da yayınlanan ilk sezonu ile ses getiren dizi Sex Education lise dizilerine yeni bir soluk getirdi. Netflix platformunda yayınlanan dizi yayınlandığı ilk 4 haftada 40 milyon izlenerek büyük beğeni toplamıştı. İkinci sezonunu merakla bekleyen izleyenlerine geçtiğimiz aylarda 2.sezon senaryolarının okumasının yapıldığına dair görseller paylaşılmıştı. Netflix sosyal medya hesaplarından dizinin 2.sezonu için yayın tarihi vererek 2.sezondan ilk görselleri paylaştı.

Sex Education 1.Sezonda Neler Olmuştu?

İlk sezonda ana karakterimizin özgüvensizliğine ve terapist annesi sebebiyle cinsel anlamda her konu hakkında bilgi sahibi olduğunu izlemiştik. Bunu olumsuz bir durum olarak gören Otis’in aşkını bir türlü itiraf edemediği Meave sayesinde bunun kötü değil aksine para kazanabileceği bir iş haline getirebileceğini öğrenir. Ancak bunu yalnızca Meave’e yakın olmak ve bir gün ona açılmak için yapar. Lisede gizli olarak öğrencilerin sex terapisti haline gelen Otis’in yaşadıklarını ve bununla gelişen olayları izlemiştik.

İlk bir ayda 40 milyon izlenme başarısı yakalayan Sex Education dizisinin 2.sezonu merakla beklenmeye başlamıştı ki dizinin yapımcısı Laure Nunn’da açıklama geldi. Nunn açıklamada dizinin bu kadar ilgi görmesine çok sevindiğini ve bu şaşırtıcı yolculuğu devam ettirmek istediğini söyledi.

Sex Education 2.Sezonda Kimler Var? – Oyuncuları

Netflix ana kadronun 2.sezon için yeniden geri döneceğini açıkladı. Otis’in ana karakter olduğu dizide yayınlanan görsellere göre yeni bir isim kadroya dahil olmamış gibi görünüyor. Dizide yer alan oyuncular ise şöyle;

Emma Mackey – Meave Wiley

Asa Butterfield – Otis Milburn

Gillian Anderson – Drç Jean F. Milburn

Ncuti Gatwa – Eric Effiong

Connor Swindells – Adam Groff

Aimee Lou – Aimee Gibbs

Sex Education 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ocak 2019’da yayın hayatına başlayan ve milyonlar tarafından izlenen Sex Education dizisinin tarihi belli oldu. 2. Sezonda yine Otis karakteri üzerinden ilerleyeceğini açıklamıştı dizinin yapımcısı Laura Nunn. Dizinin yayın tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. 2020 yılının gelmesi ile geri dönecek olan Sex Education 2.sezonu 17 Ocak’ta Netflix platformunda yayınlanacak.

Sex Education 2.Sezon Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR