Şeytan Avcısı 2.Sezon 13.Bölüm Ne Zaman? | Netflix

02.09.2023
Şeytan Avcısı 2.Sezon 13.Bölüm Ne Zaman? | Netflix

Şeytan Avcısı 2.Sezon 13.Bölüm ne zaman, The Uncanny Counter 2.sezon 13.bölüm ne zaman, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, Netflix, konusu, oyuncuları, kaç bölüm, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

28 Kasım 2020’de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, 17 Ocak 2020’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Aksiyon, Gizem ve Fantastik kategorilerinde yer alan dizi, OCN ve Netflix ortak yapımı olarak yayınlanıyor.

Dizinin yeni sezonu çıkınca 2.sezon 13.bölüm ne zaman merak edilmeye başladı.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Şeytan Avcısı Dizi Konusu

Dizinin konusu, kendilerine ‘Counter’ adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir. Bir lise öğrencisi olan So Moon, ‘Counter’ın en genç üyesidir ve özel yeteneği fiziksel gücüdür.

Şeytan Avcısı Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Jo Byeong-Gyu, Yu Jun-Sang, Kim Se-Jeong, Yum Hye-Ran, Ahn Suk-Hwan, Moon Sook ve Kim So-Ra gibi isimler yer alıyor.

Şeytan Avcısı 2.Sezon 13.Bölüm Ne Zaman? | Netflix

Netflix’te yeni bölümlerini izleyebileceğiniz dizinin ilk sezonda 3 Eylül 2023 tarihinde yayınlanan 2.sezon 12.bölümü ile sezonunu tamamladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle