Shadowhunters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Shadowhunters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Shadowhunters dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix’te var mı, nereden izlenir, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

06.01.2021
Shadowhunters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Shadowhunters dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix’te var mı, nereden izlenir, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Ocak 2016‘da Freeform tarafından yayınlanan Fantastik türdeki dizidir. Toplam 3 sezon 55 bölüm süren dizi, 6 Mayıs 2019’da yayınlanan bölümü ile ekranlara veda etti. Bölümleri 42 dakikadan oluşan yapım, Shadowhunters: The Mortal Instruments adı ile de biliniyor. Cassandra Clare’in The Mortal Instruments adlı eserinden ekrana uyarlanan yapım, Ed Decter tarafından geliştirildi. Dizinin oyuncu kadrosunda Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Matthew Daddario, Emeraude Toubia ve Isaiah Mustafa gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 52 bini aşkın kişi tarafından oylanan yapım, 6,6’lik puana sahip oldu. Dizi Türkiye’de Netflix tarafından izlenebiliyor.

Shadowhunters konusu

Dizinin konusu, Cassandra Clare’in çok satan The Mortal Instruments serisinin küçük ekran uyarlaması olan Shadowhunters, Clary Fray isimli genç bir kızın 18. yaş gününde yarı insan yarı melek olan ve şeytanlarla savaşan Shadowhunter soyundan geldiğini öğrenmesiyle değişen hayatını konu alıyor. Clary Fray annesiyle beraber Brooklyn’de yaşayan sıradan bir gençtir. Bir gün aile kökenin “Gölge Avcısı” soyundan geldiğini öğrenir ve soy ağacını araştırdığından melek kanından dünyaya gelmiş insanlar olduklarını keşfeder. Olağanüstü güçlerinin yanında Dünya’da kötü amaçla bulunan iblisleri görebilmektedir. Dünya’yı bu yaratıklara karşı savunma görevi olduğunu öğrendiğinde ise işler daha karmaşık hâle gelecektir. Herhangi bir tecrübesi yokken doğaüstü varlıklarla savaşmak hiç beklemediği bir şeydir. Bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla beraber annesi kaçırılır. En yakın arkadaşı Simon ise sıradan bir insandır. Bir anda kendisini karmaşa içerisinde bulan Clary’in ilk amacı annesini kurtarmak olacaktır

Shadowhunters oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Matthew Daddario, Emeraude Toubia ve Isaiah Mustafa gibi isimler yer alıyor.

Katherine McNamara – Clary Fray
Dominic Sherwood – Jace Wayland
Alberto Rosende – Simon Lewis
Matthew Daddario – Alec Lightwood
Emeraude Toubia – Isabelle Lightwood
Isaiah Mustafa – Luke Garroway
Harry Shum Jr. – Magnus Bane
Alisha Wainwright – Maia Roberts
David Castro – Raphael Santiago
Alan Van Sprang – Valentine Morgenstern
Nicola Correia-Damude – Maryse Lightwood
Jade Hassouné- Meliorn
Maxim Roy – Jocelyn Fray
Anna Hopkins – Lilith
Luke Baines – Jonathan Morgenstern
Joel Labelle – Alaric

Dizi yorumları

hep negatif yorum olmasına rağmen açtım izledim ilk bölümü. şimdi konu itibariyle bence güzel. ancak işte dünya dışı kavramlara inanmayan arkadaş olayının bokunu cıkarmışlar ilk bölümden. bu kısım aşırı saçma . onun dışında

  • destroythedestiny / Ekşi Sözlük

ya kitaplarının hastası olarak hani arada derede çok önem vermeden yinede izleyeyim diyorum, yok nereden tutsan çok kötü ya.. her sahnesi o kadar kötü ki gerçekten tüylerim diken diken oluyor.. peynir ekmek gibi iptal edilen güzel diziler dururken 7. bölüme kadar nasıl geldi bu dizi aklım almıyor ya. oyunculuk çekimler efektler resmen 5. sınıf. kendime yaptığım resmi mazoşistlik.

  • eja / Ekşi Sözlük

netflix’de denk geldigim ve 3 bolum izledigim dizi.
3 bolum izlememin sebebi ise, 1. bolumu izlerken bilgisayarda bir tasarim ile ugrasmamdi, sirf arkada ses olsun diye acip birakilacak dizi, oyunculuklar berbat, efektler daha berbat.

  • battaniyeli gazi / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.