Shameless 11.sezon ne zaman yayınlanacak?

Shameless 11.sezon ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, olacak mı, onayı aldı mı, oyuncuları, konusu, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, ekşi sözlük, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

19.11.2020
Shameless 11.sezon ne zaman yayınlanacak?

Shameless 11.sezon ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, olacak mı, onayı aldı mı, oyuncuları, konusu, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, ekşi sözlük, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Shameless 11.sezon hakkında

Amerikan televizyon kanalı Showtime‘ın uzun soluklu fenomen dizisi, 11.sezonu ile seyircisi ile buluşacak. Yayıncı Showtime dizinin merakla beklenen 11.sezonun yayın tarihini açıkladı. Açıklama yaparken, 10 yıldır diziyi izleyen sevenleri de üzen bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre dizinin 11.sezonu Aralık ayında ekrana gelmeye başlayacak. Ancak toplam 12 bölümden oluşan sezon fenomen dizinin final sezonu olacak. Koronavirüs pandemisini de gündeme alacak ola dizi, pandeminin insanlara etkisini de ekranlara yansıtan ilk dizi olma özelliği de gösterecek. Bu bakımdan 10 sezondur seyircisi tatmin etmeye başaran dizinin pandemiye bakışı da konuşalacak gibi. Diziden ayrılan Fiona karakterini canlandıran Emmy Rossum‘u da final sezonunda görme ihtimalimiz de oldukça yüksek. Peki Shameless 11.sezon ne zaman yayınlanacak?

Shameless konusu

Dizinin konusu, allagher’ların alkolik babaları Frank ile uğraşırken İrlandalı Amerikan ailesini izleyin. En büyük kızı Fiona, ebeveyn rolünü beş erkek ve kız kardeşine bakmak için üstlenir. Lip, Ian, Debbie, Carl ve Liam, Chicago’nun Güney Yakası’nda hayatla mücadele içerisindedir. Fiona, seks hayatını dengeler ve kardeşlerini büyütür. Her bölüm, altı Gallagher bir veya daha fazlasının içine girdiği başka bir çılgın durumun içerisine düşer. Büyüdüklerini izlerken kazandıklarını ve kaybettiklerini daha çok fark eden kardeşleri hayat farklı yerlere savunup durmaktadır.

Shameless oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda William H. Macy, Shanola Hampton, Steve Howey, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen White ve Emmy Rossum gibi isimler yer alıyor.

William H. Macy – Frank Gallagher
Shanola Hampton – Veronica Fisher
Steve Howey – Kevin Ball
Ethan Cutkosky – Carl Gallagher
Jeremy Allen White – Lip Gallagher
Emma Kenney – Debbie Gallagher
Cameron Monaghan – Ian Gallagher
Emmy Rossum – Fiona Gallagher
Michael Patrick McGill – Tommy
Noel Fisher – Mickey Milkovich
Jim Hoffmaster – Kermit
Isidora Goreshter – Svetlana
Brenden Sims – Liam Gallagher

Shameless 11.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin 10 yıldır yayıncılığını yapan Showtime, fenomen dizinin 11.sezon yayın tarihini açıkladı. Buna göre dizi 11.sezonu ile 6 Aralık 2020’de yayınlanmaya başlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle