Show Window The Queen's House Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Show Window The Queen’s House Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

02.12.2021
Show Window The Queen’s House Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Show Window The Queen’s House (쇼윈도:여왕의 집) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Mdyramalist puanı, Kore Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Kasım 2021‘de yayınlanmaya başlayan Güney Kore yapımı dizidir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi, Dram, romantik ve gizem türünde yer alıyor. Dizinin senaryosunu Han Bo Kyung kaleme aldı.

Channel A tarafından yayınlanan dizi 18 Ocak 2022’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Orijinal dili Korece olan dizi haftada 2 bölüm olarak yayınlanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Song Yoon A, Lee Sung Jae, Chansung, Jeon So Min, Kim Jeong Tae, Kim Seung Soo ve Moon Hee Kyung gibi isimler yer alıyor.

Yapım Mydramalistte 8,9′luk puana sahip olurken, bölüm süreleri ise 60 dakika şeklindedir.

Dizi ayrıca Syowindo: Yeowangui Jib ismi ile de bilinmektedir.

Show Window The Queen’s House konusu

Dizinin konusu, Dışarıdan bakıldığında, Han Sun Joo’nun hayatı her zaman mükemmelden başka bir şey gibi görünmüyordu. Zengin bir ailede dünyaya gelen Sun Joo ve küçük kardeşi Han Jung Won, dünya umurunda olmadan büyütüldüler. Şimdi bir yetişkin olarak, Jung Won olağanüstü derecede sıcak kalpli bir şekilde büyüdü, onun sarsılmaz bir iyimserlik duygusunu sürdürmesine izin verirken, Sun Joo muhteşem bir eve, sadık bir evli kadın haline geldi.koca ve güzel bir çocuk. Ne yazık ki Sun Joo’nun mükemmel hayatı çöküşün eşiğindedir. Sun Joo ile evlendiğinde kesinlikle beş parasız olan Shin Myung Seop, evli hayatının tamamını kayınvalidesinin şirketi Lahen Group’un saflarında yavaş yavaş tırmanarak geçirdi. Artık kariyerinde köklü bir yer edinmiş olan Myung Seop, sadık bir koca ve baba gibi görünmektedir, ancak Yoon Mi Ra ile tanıştığında işler karmaşık bir hal alır.

Show Window The Queen’s House oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Song Yoon A, Lee Sung Jae, Chansung, Jeon So Min, Kim Jeong Tae, Kim Seung Soo ve Moon Hee Kyung gibi isimler yer alıyor.

Song Yoon A – Han Sun Joo
Lee Sung Jae – Shin Myung Seob
Chansung – Han Jung Won
Jeon So Min – Yoon Mi Ra
Kim Jeong Tae – Lee Jun Sang
Kim Seung Soo – Cha Young Hoon
Moon Hee Kyung – Kim Kang Im
Park Sang Hoon – Shin Tae Young
Oh Seung Eun – Christina
Lee Seon Jin – Park Ye Rang
Kim Young Joon – Ahn Do Hyeok
Jung Jung Ah – Mrs. Jung

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR