Sıfır (Zero) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Sıfır (Zero) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sıfır (Zero) Dizi yorum, dizisi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix, Zero ekşi, 2.sezon gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

23.04.2021
Sıfır (Zero) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sıfır (Zero) yorum, dizisi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi, yorum, Sıfır Netflix, Zero Netflix, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix, Zero ekşi, 2.sezon gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Netflix’in 2021 yılı en çok izlenen ve top 10 listesini adım adım tırmanan yeni yapımı Zero isimli İtalyan yapımı dizi oldu. 21 Nisan 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan 8 bölümlük gençlik dizisi kimileri için efsane, kimileri için kestane çıktı desek yalan olmaz 😀 Peki siz ne düşünüyorsunuz, sizce izlenir mi?

O zaman hızlıca bu sorularımıza yanıt bulmak için Sıfır (Zero) yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım. Haydin başlıyoruz!

Sıfır (Zero) Konusu

Dizinin konusu, Görünmezlik gücü olan utangaç bir genç, yaşadığı mahalleyi savunmak için sanatçı olma hayallerini bir kenara bırakıp bu gücü kontrol etmeyi öğrenmek zorunda kalır.

ZERO olağanüstü bir süper güce sahip utangaç bir çocuğun hikayesini anlatıyor: görünmez olmak. Bir süper kahraman değil, Milan banliyösünün kaçmak istediği Barrio bölgesi tehlikedeyken güçlerini öğrenen modern bir kahraman. Zero, kendisine rağmen bir kahramanın rahatsız kıyafetlerini giymek zorunda kalacak ve macerasında Sharif, Inno, Momo ve Sara’nın dostluğunu ve hatta belki de aşkı keşfedecek.

Sıfır (Zero) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sıfır (Zero) Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sıfır (Zero) Yorum Ekşi Sözlük

saçma sapan bir netflix dizisi.resmen dizi kataloğu çoğalsın diye dizi çekmişler lan.her bölüm ortalama 20 dakika süren, konusu kısaca duyguları yoğunlaştığı an görünmez olan bir genç ve bunu parasal konularda kullanmaya çalışan arkadaş grubu artı aşk artı aile vs. diye giden beni sarmayan bir yapım olmuş.

  • sc8634

İspanyol ve İtalyan dizileri her yıl güzelleşiyor

Umarım netflix bu diziyi her zamanki gibi bir sezon sonra iptal etmez🙄

“Dünya seni görürse görür ve sen ilgilenirsen seninle ilgilenir.”

Kalbimden ağlıyorum Umarım bu, gelişmemiş (ve Asya kökenli) yurttaşlarımızın temsiliyetinin yalnızca başlangıcıdır. Bu için çok teşekkür ederim 🌺

*Sizin dizi hakkında yorum ve görüşleriniz nedir? Mutlaka bize yazın!

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

  1. Haydar Furkan Günal dedi ki:

    Yani, açık konuşmam gerekirse 20-30 dakika arası bölümler harikaydı. Okey, konuda da sıkıntı yok… AMA! Neden görünmezliği bu kadar sıradan göstermişsiniz onu anlamadım?