Sisyphus The Myth Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Sisyphus The Myth dizi, konusu, oyuncuları, Kore Dizileri 2021, karakterleri, incelemesi, yorumları, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sisyphus The Myth Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Sisyphus The Myth dizi, konusu, oyuncuları, Kore Dizileri 2021, karakterleri, incelemesi, yorumları, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Şubat 2021′de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore yapımı dizidir. Dram, aksiyon, gizem ve fantezi türünde yer alan dizi, 8 Nisan 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. JTBC tarafından yayınlanan dizi, 16 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Jin Hyeok üstlenirken, senaryosunu Lee Je-In, Jeon Chan-Ho kaleme aldı. Haftada 2 gün yayınlanan dizi, Sisyphus: The Fable, Sijipeuseu, Sisyphus adları ile de biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Cho Seung-Woo, Park Shin-Hye, Sung Dong-Il, Heo Joon-Seok, Tae In-Ho ve Jeon Kuk-Hwan gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 8,7‘lik puana sahip oldu.

Sisyphus The Myth konusu

Dizinin konusu, dahi bir mühendis (Cho Seung-Woo) ve onu kurtarmak için gelecekten gelen Kang Seo-Hae’nin (Park Shin-Hye) etrafında dönmektedir. Quantum and Time’ adlı bir şirketin kurucu ortağı ve dahi bir mühendis olan Han Tae-Sool karakterini canlandırmaktadır. Kodlama konusunda oldukça yetenekli birisidir. Onun çabaları sayesinde ‘Quantum and Time’ dünya çapında bir işletme haline gelmiştir. Bu yüzden Kore mühendisliği dünyasında, ulusal bir kahraman ve bir mucize olarak anılmaya başlanmıştır. Ancak gerçekte işler göründüğü gibi değildir. 10 yıl önce, abisinin (Heo Joon-Seok) ölümünden sonra garip davranışları nedeni ile şirketin hisse senetleri oldukça dalgalanmıştır. Sonra ilerleyen zamanlarda, abisinin ölümü hakkında öğrendiği inanılmaz bir gerçek ile tehlikeli bir yolculuğa çıkar. elit bir savaşçı olan Kang Seo-Hae, Oldukça iri adamları çıplak elle alt edebilecek kadar dövüş sanatlarında usta, iyi bir keskin nişancı ve kendi patlayıcılarını hazırlayabilen birisidir. Gangsterlerin ve askeri kliklerin hakim olduğu bir dünyada bu becerileri sayesinde hayatta kalabilmiştir.Dünyayı kurtarabilmek için Han Tae-Sool’u (Cho Seung-Woo) korumaya karar verir.

Sisyphus The Myth oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Cho Seung-Woo, Park Shin-Hye, Sung Dong-Il, Heo Joon-Seok, Tae In-Ho ve Jeon Kuk-Hwan gibi isimler yer alıyor.

Cho Seung-Woo – Han Tae-Sool
Park Shin-Hye – Kang Seo-Hae
Sung Dong-Il – Başkan Park
Heo Joon-Seok – Han Tae-San
Tae In-Ho – Eddie Kim
Jeon Kuk-Hwan – Kim Han-Yong
Jung Hye-In – Kim Seo-Jin
Tae Won-Seock – Yeo Bong-Sun
Kim Jong-Tae – Kang Dong-Ki
Lee Yeon-Soo – Lee Eun-Hee
Chae Jong-Hyeop – Sun (Choi Jae-Sun)
Choi Jung-Woo – Hwang Hyun-Seung
Go Yoon – Jung Hyun-Ki
Yang Joon-Mo – Choi Yeon-Sik
Jung Ha-Joon – Sun-Ho

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.