Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? Netflix

Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? Netflix

24.01.2022
Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? Netflix

Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, Ekşi yorumları, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm hakkında

17 Mayıs 2020‘de TNT’de yayın hayatına başlayan bilim kurgu dizisidir. Şu ana kadar toplam 2 sezon ve 20 bölümden oluşan yapım, yayınlanan 2 sezonu ile seyirci kitlesini her geçen gün arttırıyor. Netflix’te haftada 1 bölüm olarak yayınlanan dizi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor.

2013 yılında Koreli Oscar ödüllü yönetmen Bong Joon-ho tarafından çekilen ve başrollerinde Chris Evans’ın oynadığı filmden uyarlanan dizi, 3.sezonu ile 25 Ocak 2022 tarihinde seyircisi ile buluştu. Dizinin 3.sezon ilk bölümünü izleyen diziseverler Peki Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Öncelikle hemen söyleyelim. Dizi, 3.sezonu yayınlanmadan 4.sezon onayını yayıncısı TNT tarafından almıştı. IMDb‘de 44 bin kişi tarafından oylanan dizi 2 sezon sonunda 6,9‘luk puana sahip oldu.

Dizinin 3.sezon 2.bölümü 1 Şubat 2022’de yayınlanacak.

Snowpiercer konusu

Dizinin konusu, Big Alice, Snowpiercer’ın kuyruğuna takılınca Bay Wilford trenini geri almak için harekete geçer. Ama Mel ve Layton, onu uzak tutmak için mücadele etmeyi bırakmayacaktır. Snowpiercer’ın kaderinin Big Alice’in elinde olması Layton’ı karşı saldırı planı yapmaya sevk eder. Big Alice’de ise Melanie, Bay Wilford ile yüzleşir ve kızına kavuşur. Melanie’nin bilimsel keşfi üzerine Layton ve Wilford buluşur. Till bir Kuyrukçuya yapılan saldırıyı araştırır. Zarah klinikte şoke edici bir şey ortaya çıkarır. Big Alice, Snowpiercer’ın yeni ve riskli bir rota izlemesine yardım etmelidir. Melanie trenden çıkıp herkesin kaderini değiştirebilecek tehlikeli bir göreve hazırlanır. Melanie ile temas kurulması beklenirken Wilford, Snowpiercer’da harika bir geceye davet edilir. Wilford’ın ziyareti, Audrey’nin canını sıkar. Josie, Big Alice’e biner. Tren, Melanie’nin bulunduğu noktaya yaklaşırken Layton onu trene geri almak için çılgın bir girişimde bulunur. Ancak bunun bedelini ağır şekilde ödemek zorunda kalır.

Snowpiercer oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Mickey Sumner, Alison Wright ve Iddo Goldberg gibi isimler yer alıyor.

Jennifer Connelly – Melanie Cavill
Daveed Diggs – Andre Layton
Sean Bean – Joseph Wilford
Mickey Sumner – Bess Till
Alison Wright – Ruth Wardell

Iddo Goldberg – Bennett Knox
Lena Hall – Miss Audrey
Sheila Vand – Zarah Ferami
Aaron Glenane – The Last Australian
Kwasi Thomas – Z-Wreck
Mike O’Malley – Sam Roche
Karin Konoval – Dr. Pelton
Miranda Edwards – Lights
Steven Ogg – Pike

Snowpiercer 3.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezon ilk bölümü 25 Ocak 2022’de yayınlandı. Dizinin 3.sezon 2.bölümü 1 Şubat 2022‘de önce ABD’de TNT kanalında ardından Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.