Sokağın Çocukları 2.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 2.sezon 5.bölüm ne zaman çıkacak, yayın tarihi, belli oldu mu, ne zaman yayınlanacak, 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon yayın tarihi belli oldu mu, 2.sezon ne zaman başlayacak, konusu, oyuncuları, blutv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM Güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

31.12.2020
Sokağın Çocukları 2.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 2.sezon 5.bölüm ne zaman çıkacak, yayın tarihi, belli oldu mu, ne zaman yayınlanacak, 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon yayın tarihi belli oldu mu, 2.sezon ne zaman başlayacak, konusu, oyuncuları, blu tv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM Güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana‘da dizisinin yapımcılarının Blu tv için hazırladığı ve geçen yıl ilk bölümü ile yayınlanan dizi, 2.sezonu ile blutv’ye geri döndü. Kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizi, seyircileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. İlk sezonu ile Sıfır Bir kadar olmasa da kendine has bir izleyici sayısı yakalayan dizi, yayıncı Blutv’yi memnun etmiş olacak ki 2.sezonuna onay alabilmişti. Zira Blu tv yayınladığı dizilerin genel olarak 2.sezonunu yapmayan bir platform olarak tanınıyor. Şimdiye kadar sadece Sıfır Bir ve Sokağın Çocukları’nın 2.sezon onayı alabilmiş olması da bu durumu açıklıyor. İlk 3 bölümü ile severleri ile buluşan Sokağın Çocukları 2.sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sokağın Çocukları konusu

Dizinin konusu, Sokağın kurallarıyla büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üzerinden ‘sokağın adaleti’ kavramına farklı, evrensel ve gerçekçi bir bakış. Murat, 23 yaşında bir delikanlıdır. Dul annesiyle beraber yaşayan Murat yeri gelir küçük kardeşi Çarli ve yaşça kendisinden büyük olmasına rağmen ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat aynı zamanda zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbette güç savaşında dengeleri de etkileyecektir. Murat bir yandan iki kardeşi ve annesi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, diğer yandan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye çalışmaktadır. Tabii her hikâyede olduğu gibi Sokağın Çocukları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer alıyor.

Sokağın Çocukları 2.sezon 5.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 2.sezonu ile ekranlara geleceği daha önce Blu tv tarafından resmi olarak açıklanmıştı. Sokağın Çocukları 7 Ocak 2021’de 5. bölümü ile Blutv’de yayınlanacak.

Sokağın Çocukları 2.sezon fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle