Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman yayınlanacak? blu tv

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman yayınlanacak? blu tv

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sokağın Çocukları 3.sezon hakkında

Blu tv‘nin Sıfır Bir dizisinin yapımcıları ile yarattığı dizisi ilk 2 sezonu ile seyirci kitlesini yaratmayı başardı. Öyle ki dizinin seyircileri haftada 1 yayınlanan dizinin yeni bölümleri hafta boyunca iğle çekti. 2.sezonu 8.bölümü ile tamamlanan dizinin toplam 2 sezon 18 bölümü yayınlandı. 2.sezonun ardından yayıncı blu tv, diziye gösterilen bu ilgi sonrası 3.sezon onayını da verdiğini açıklamıştı. Diziyi sevenlerin merak ettiği soru ise Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu. Dizinin 3.sezon onayını aldığını ilk biz sitemizde açıklamıştık. Yayın tarihi hakkında yayıncı Blu tv’nin resmi paylaşımı da sizlerle biz buluşturuyoruz.

Sokağın Çocukları konusu

Dizinin konusu, Sokağın kurallarıyla büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üzerinden ‘sokağın adaleti’ kavramına farklı, evrensel ve gerçekçi bir bakış. Murat, 23 yaşında bir delikanlıdır. Dul annesiyle beraber yaşayan Murat yeri gelir küçük kardeşi Çarli ve yaşça kendisinden büyük olmasına rağmen ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat aynı zamanda zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbette güç savaşında dengeleri de etkileyecektir. Murat bir yandan iki kardeşi ve annesi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, diğer yandan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye çalışmaktadır. Tabii her hikâyede olduğu gibi Sokağın Çocukları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları oyuncuları (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer alıyor.

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman başlayacak?

Dizinin 2.sezonunun tamamlanmasının ardından yayıncı Blu tv dizinin 3.sezon onayını verdiğinşi açıklamıştı. Ardından resmi twitter hesabından yapılan açıklamada dizinin 3.sezon tarihi de açıklanmıştı. Blu tv 3.sezon yayın tarihi ile ilgili attığı tweette şu ifadelere yer vermişti: Şimdiden yeni sezon ne zaman gelir diye merak edenler vardır. Sokaklarda sessizlik çok uzun sürmeyecek! #SokağınÇocukları 3. sezonuyla Haziran’da sadece BluTV’de.

Yayıncının açıklamasına dizinin 3.sezonu Haziran ayında yayında olacak.

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.