Sokağın Çocukları 3.sezon onayını aldı! Blu tv

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, onay aldı mı, yayın tarihi, devam edecek mi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sokağın Çocukları 3.sezon  onayını aldı! Blu tv

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, onay aldı mı, yayın tarihi, devam edecek mi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sokağın Çocukları 3.sezon hakkında

Blu tv’nin 2.sezon onayını verdiği ve bugünde 2.sezon bölümleri ile yayınlamaya devam ettiği dizisi Sokağın Çocukları, gösterdiği performans ile yayıncısı Blu tv‘den 3.sezon onayını kaptı. İlk sezonu 10, ikinci sezonu ise 8 bölümden oluşacak olan dizi, henüz 2.sezon finali yapmadan 3.sezon onayını kaptı. Efsane Adana dizisi Sıfır Bir’in yapımcılarının yaratıcılığını üstlendiği dizi her hafta Perşembe günü Blu tv’de seyircileri ile buluşmaya devam ediyor. Blu tv’nin sosyal medya hesabın yaptığı paylaşım ile dizinin 3.sezonu ile devam edeceği de kesinleşmiş oldu.

Sokağın Çocukları konusu

Dizinin konusu, Sokağın kurallarıyla büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üzerinden ‘sokağın adaleti’ kavramına farklı, evrensel ve gerçekçi bir bakış. Murat, 23 yaşında bir delikanlıdır. Dul annesiyle beraber yaşayan Murat yeri gelir küçük kardeşi Çarli ve yaşça kendisinden büyük olmasına rağmen ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat aynı zamanda zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbette güç savaşında dengeleri de etkileyecektir. Murat bir yandan iki kardeşi ve annesi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, diğer yandan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye çalışmaktadır. Tabii her hikâyede olduğu gibi Sokağın Çocukları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi isimler yer alıyor.

Sokağın Çocukları 3.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin halen 2.sezon bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. 2.sezon 8.bölümün ardından tamamlanacak. Dizi Haziran 2021de 3.sezonu ile Blu tv’de yayınlanmaya devam edecek.

Blu tv’nin Sokağın Çocukları 3.sezon paylaşımı:

Belli ki buralarda daha söylenecek çok söz var. Tespih #SokağınÇocukları 3. sezon 2021’de sadece BluTV’de

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.