Hiç Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv dizileri

HİÇ dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Blu tv dizileri, kaç sezon kaç bölüm, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hiç Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv dizileri

Hiç dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Blu tv dizileri, kaç sezon kaç bölüm, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Şubat 2021‘de Blu tv tarafından yayınlanan dizidir. Blu tv’nin Sıfır Bir ekibiyle çektiği 3. dizi olan HİÇ, Adana’da geçen bir başka internet dizisi olarak ön plana çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda internet fenomeni olan isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Hamdi Can Teker yaparken, yapımını ise Sıfır Bir Yapım üstleniyor. Komedi türünde yer alacak olan yapım oyuncu kadrosunda Doğanay, Uzun Makarna, Sera, Semih Varol gibi isimler yer alıyor.

Hiç dizi konusu

Dizinin konusu, Hiç, üniversiteye adım atan ve bu dünyada tutunmaya çalışan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Ne kadar büyük oynarsan katlanacağın sonuçlar da o kadar büyük olur. Üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup gencin arkadaşlarına yardımcı olmak için başladıkları” ticaret “çok daha büyük bir organizasyona dönüşüyor. HİÇ?

Hiç Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Doğanay, Uzun Makarna, Sera, Semih Varol gibi isimler yer alıyor.

Doğanay
Uzun makana
Semih Varol
Sera

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.