Sol Yanım Dizi | Konusu | Oyuncuları | Star TV

Sol Yanım Dizi, konusu, cast, oyuncuları, Star tv dizileri, karakterleri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Sol Yanım Dizi | Konusu | Oyuncuları | Star TV

Sol Yanım Dizi, konusu, cast, oyuncuları, Star tv dizileri, karakterleri, IMDb, trailer, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Star Tv‘de yakında yayınlanması beklenen gençlik dizisidir. BKM‘nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli, yaparken senaryosunu tecrübeli senarist Melis Civelek üstlenecek. Romantik ve gençlik dizisi kategorisinde yer alan yapımın henüz yayın tarihi belli değil. Yayın tarihi belli olduğunda sayfamızı güncelleyeceğiz. Dizinin kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor. Dizi, Defne Samyeli‘nin yer alacağı ilk dizi projesi olması itibariyle de merak ediliyor. Genç kadrosu ile de dizinin ön plana çıktığını söyleyelim.

Sol Yanım Konusu

Dizinin konusu, zenginliğin tüm ihtişamını yaşadıktan sonra bir mahallede yeni hayatına alışmaya çalışan anne ve kızın sırlarının yanı sıra, görkemli ve mutlu bir hayatın simgesi olan Kutlusoy ailesinin sırlarının birbirine nasıl düğümlendiğini anlatacak.

Aşkların tesadüflere, tesadüflerin aşklara kapı araladığı bu hikayede; hem çözülmesi gereken düğümler hem de her düğümde ortaya çıkan yeni sırlar var. Sol Yanım, geleceğin pek çok yıldız adayı genç oyuncularının yanı sıra, göz kamaştırıcı mekanları, arabaları ve kostümleri ile de ekrana damga vuracak.

Sol Yanım Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor.

Özge Yağız,
Tolga Mendi,
Cemre Baysel,
Emre Bey,
Defne Samyeli,
Cansel Elçin,
Esra Bezen Bilgin,
Deniz Barut,
Taner Rumeli,
Seda Akman,
Benian Dönmez,
Feyza Civelek,
Tuğçe Açıkgöz,
Ecem Atalay,
Ergül Miray Şahin,
Emre Dinler,
Oktay Çubuk,
Aleyna Şen,
Yavuz Pekdiker,
Demet Genç,
Haydar Koyel,
Celal Tak,
Murat Balcı,
Özgür Cem Tuğluk,
Efe Taşdelen,
Ayşe Kırca,
Hasret Usneker

Sol Yanım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Hangi kanalda yayınlanacak?

Star TV

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR