Son Yaz Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX Dizileri - Yorum Güncel

Son Yaz Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX Dizileri

Son Yaz dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yeni bölüm ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, Fox tv Dizileri, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.12.2020
Son Yaz Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX Dizileri

Son Yaz dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yeni bölüm ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, Fox tv Dizileri, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

FOX tv‘nin yeni dizilerinden biri olan yapım O3 Medya production imzası ile çıkacak. Henüz yayın tarihi belli olmayan yerli yapım dizinin yönetmenliğini Burak Arlıer üstlenirken, senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç birlikte kaleme alacak. Dizinin bölümleri 120 dakikadan oluşacak olan yapımın yapımcılığını Onur Güvenatam üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda başrollerde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan gibi isimler yer alırken onlara Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi isimler eşlik edecek.

Son Yaz konusu

Dizinin konusu, İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.

Son Yaz oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşırken onlara Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi isimler yer alıyor.

Alperen Duymaz – Akgün
Ali Atay – Selim Kara
Alperen Duymaz
Ali Atay
Funda Eryiğit – Canan
Hafsanur Sancaktutan – Yağmur
Emre Karayel
Sinan Tuzcu
Şebnem Dönmez
Arif Pişkin
Sezer Koç
Halil Babür
Yasemin Yazıcı

Son Yaz ne zaman başlayacak?

1 Ocak 2021’de yayınlanmaya başladı.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.