South Wind Knows Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

17.09.2023
South Wind Knows Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

South Wind Knows 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Eylül 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 39 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Youku tarafından yayınlanan dizi, gizem, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Leon Li ve Liu Hong Yuan üstlenirken, senaryosunu Wang Ying ve Fei, Shao Zi kaleme aldı.

17 Ekim 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cheng Yi, Zhang Yu Xi, Li Xin Ze, Shen Yu Xi, Guo Zhe, Cao Cui Fen ve Jiang Zhen Hao gibi isimler yer alıyor.

Haftada 4 bölüm yayınlanan dizi The Southern Wind Knows My Feelings adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist’te 8,2‘lik puana sahip oldu.

South Wind Knows konusu

Dizinin konusu, Bir ilaç şirketinde araştırmacı olan Fu Yun Shen ve cerrah olan Zhu Jiu, yoksul bir bölgede insani tıbbi kurtarma görevine çıkar. Bir yanlış anlama, yanlış yola saptıkları anlamına gelir. Ancak zamanla çekimin çekiciliğini hissetmeye başlarlar. Görevinin gerçek mahiyetine ilişkin bir keşif ve bir araba kazası, Fu Yun Shen’i yaralı ve bitkin bıraktığında, Zhu Jiu ile ilişkisinin mahkum olduğunu düşünür.

Ancak kaderin henüz bu ikiliyle işi bitmedi: İki yıl sonra Zhu Jiu ve Fu Yun Shen, çok farklı koşullarda yeniden buluşur. Bir kez daha romantizmin çekiciliğini hissederler ve ikinci kez sevişmeyi başarmaya karar verirler. Ancak ilişkileri yeniden alevlenirken Zhu Jiu, ebeveynlerinin ölümüyle ilgili şaşırtıcı ve rahatsız edici keşiflerde bulunur. Bu açıklamalar genç çiftin romantizmini bozacak mı? Yoksa sevginin gücü her şeyi yenebilir mi?

South Wind Knows oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Cheng Yi, Zhang Yu Xi, Li Xin Ze, Shen Yu Xi, Guo Zhe, Cao Cui Fen ve Jiang Zhen Hao gibi isimler yer alıyor.

Cheng Yi – Fu Yun Shen
Zhang Yu Xi – Zhu Jiu
Li Xin Ze – Chen Le
Shen Yu Xi – Leo
Cao Cui Fen – Zhu Jiu’s grandma
Jiang Zhen Hao – Ji Si Lang
He Yong Sheng – Gu Chang Lin
Paul Chun – Fu Ling Tian
Jiang Hong Bo – Lin Zhi,
Yang Yu Ting – Jiang Shu Ning
Zhang Rui

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle