Spencer Filmi | Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Spencer Filmi | Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Spencer (2021) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, vizyon tarihi, Diana Spencer kimdir, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Spencer Filmi | Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Spencer (2021) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, vizyon tarihi, Diana Spencer kimdir, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

3 Eylül 2021‘de Venedik Film festivali‘nde ilk gösterimi yapılan, 5 Kasım’da vizyona girecek olan filmdir. Toplam 1 saat 51 dakikadan oluşan film, biyografi, Dram ve romantik türünde yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Pablo Larrain üstlenirken, senaryosunu Steven Knight üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Timothy Spall, Sean Harris, Sally Hawkins, Jack Farthing ve Jack Nielen gibi isimler yer alıyor. Film IMDb‘de 7,3‘lük puana sahip oldu. Almanya, Şili, Birleşik Krallık ve ABD ortak yapımı film, gerçek hayattan uyarlandı. Galler Prensesi Diana Spencer’ın hayatını anlatan film, politik açıdan da önem taşıyor.

Spencer filmi konusu

Filmin konusu, 1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana Frances Spencer’ın hayat hikayesini konu ediyor. Norfolk’taki sarayda geçirdikleri son Noel tatiline odaklanılan filmde Prens Charles ile olan evliliğinin artık sonuna gelindiğini düşünen Diana’nın bir gün kendisini kraliçe yapacak olan yoldan ayrılmaya karar verdiği zamanlar gözler önüne seriliyor.

Prenses Diana ve Prens Charles’ın evliliği çoktan soğudu. İşler ve boşanma söylentileri bol olsa da, Kraliçe’nin Sandringham Malikanesi’ndeki Noel şenlikleri için barış emredilir. Yeme içme, atış ve avlanma var. Diana oyunu biliyor. Ama bu yıl işler değişecek derinden farklı. SPENCER, bu birkaç kader gününde neler olabileceğinin bir hayalidir.

Spencer filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Timothy Spall, Sean Harris, Sally Hawkins, Jack Farthing ve Jack Nielen gibi isimler yer alıyor.

Kristen Stewart – Diana, Princess of Galler
Timothy Spall – Equerry Major Gregory
Sean Harris – Chef Darren
Sally Hawkins – Maggie
Jack Farthing – Charles, Prince of Wales
Jack Nielen – Prince William
Freddie Spry – Prince Harry
Richard Sammel – Prince Philip, Duke of Edinburgh
Stella Gonet – Queen Elizabeth II
Olga Hellsing – Sarah, Duchess of York
Thomas Douglas – John Spencer, 8th Earl Spencer
Mathias Wolkowski – Prince Edward
Oriana Gordon – Lady Sarah Armstrong-Jones
Amy Manson – Anne Boleyn

Spencer filmi ne zaman vizyona girecek?

Film 5 Kasım 2021’de ABD’de vizyona girecek. Türkiye’de ne zaman vizyonda yer alacağı belli değil.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR