Stranger 2 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri - Yorum Güncel

Stranger 2 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Stranger 2 dizi, Kore dizileri, Korean drama, konusu, Oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 3 ne zaman, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

17.08.2020
Stranger 2 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Stranger 2 dizi, Kore dizileri, Korean drama, konusu, Oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 3 ne zaman, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 15 Ağustos 2020’de yayınlanmaya başlayacak yeni Kore dizilerinden biridir. Dram, Gizem, Aksiyon ve Hukuk türünde yer alan dizi, tvN tarafından yayınlanacak. Yönetmenliğini Park Hyun Suk’un üstlendiği yapımın senaryosunu ise Lee Soo-Yeon kaleme alıyor. Korece olacak olan yapımın yayın günleri ise cumartesi ve pazar olarak belirlenmiş. Dizinin başrollerinde Cho Seung-woo, Bae Doo-Na ve Lee Joon-Hyuk gibi isimler yer alıyor. Dizi 16 bölüm sürecek ve 4 Ekim 2020’de yayınlanacak son bölümü ile ekranlara veeda edecek. Dizi 2017 yılında yayınlanan Stranger adlı dizinin 2.sezonu olarak yayınlanıyor. 11 Ekim 2020’de ise dizi Netflix tarafından yayınlanacak.

Stranger 2 konusu

Dizinin konusu empati duyma yetisini kaybetmiş bir savcı ile bir dedektifin etrafında dönmeye devam etmektedir. Soruşturmalar üzerinde ihtiyari iktidar isteyen savcılar ile savcılıktan bağımsız tam soruşturma yetkisi isteyen polisler karşı karşıyadır. Bu karmaşanın içinde, görev yeri değiştirilerek, Tongyeong’daki bölge savcılığı ofisine atanan Savcı Hwang Shi-Mok ve Dedektif Han Yeo-Jin, gizli bir davada gerçeğin peşine düşer. bir savcı olan Hwang Shi-Mok karakterini canlandırmaktadır. Çocukken geçirdiği bir beyin ameliyatı, onda duygu eksikliğine neden olur. Bu nedenle rasyonel bir bakış açısına sahip, oldukça soğuk ve yalnız kalmayı tercih eden birisidir. bir dedektif olan Han Yeo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir karaktere sahip sıcakkanlı birisidir. bir savcı olan Seo Dong-Jae karakterini canlandırmaktadır. Başarılı olmak için her şeyi yapmak ile vicdanı arasında ince bir çizgide yürümektedir.

Stranger 2 oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrollerinde Cho Seung-woo, Bae Doo-Na ve Lee Joon-Hyuk gibi isimler yer alıyor.

Cho Seung-Woo – Hwang Shi-Mok
Bae Doo-Na – Han Yeo-Jin
Lee Joon-Hyuk – Seo Dong-Jae
Yoon Se-Ah – Lee Yeon-Jae
Jeon Hye-Jin – Choi Bit
Choi Moo-Sung – Woo Tae-Ha
Kim Young-Jae – Kim Sa-Hyun
Lee Hae-Young – Shin Jae-Yong
Park Sung-Geun – Kang Won-Cheol
Park Ji-Yeon – Jung Min-Ha

Jeon Bae-Su – Dedektif Ekip Şefi
Choi Jae-Woong – Jang Gun
Song Ji-Ho – Park Soon-Chang
Jung Sung-Il – Genel Müdür Park
Kim Hak-Sun – Oh Joo-Sun
Hong Seo-Jun – başsavcı yardımcısı
Yu Seung-Il – Heo Yoon-Hwan
Kim Bum-Soo – Kim Soo-Hang
Lee Ga-Sub – Song Ki Hyun
Park Sung-Il – Lee Dae-Sung
Ha Sung-Kwang – Lee Myung-Han

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR