Rastgele Yazı

Stranger Things 4.Sezon İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı | Netflix Dizileri

Stranger Things 4.Sezon İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı | Netflix Dizileri

Netflix’in son dönemde en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things 4.sezon için merakla beklenen tanıtım fragmanı sonunda yayınlandı. Yayınlanan fragmanın adı “Rusya’dan Sevgilerle” olurken, 3.sezonda öldüğü tahmin edilen Hopper’ın hayatta olduğu ve Rusya’da hapsedildiği görülüyor.

Netflix’in son dönemin en popüler dizisi Stranger Things ‘in uzun süredir merakla beklenen 4.sezon ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanın başlığı “Rusya’dan Sevgilerle” olurken fragmanda, David Harbour’ın hayat verdiği Hopper karakterinin hayatta olduğu ve Rusya’da hapsedildiği görülüyor.

50 saniyelik olan 4.sezon ilk teaserında, izleyicilerin sevdiği polis şefi Hopper’ın bir grup insanla birlikte hapsedildiği ve bir demiryolu inşaatında çalıştığı detayları yer alıyor. Hopper ve diğer demiryolu çalışanlarına ise ağır silahlara sahip Rus muhafızlar nezaret ettiği detayı göze çarpıyor.  Fragmanda Hopper, başındaki Rus şapkası olan uşankayı kafasından çıkararak uzaklara bakıyor.

Stranger Things dizisinin 4.sezon tanıtım fragmanı:

Stranger Things 4 Sezon Fragmanı (Hopper)

Yeni Sezon Şimdiye Kadar ki En Korkunç Sezon Olacak..

Stranger Things dizisinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer tarafından yapılan yeni sezona dair açıklamada, 4. sezonun yapım aşamasında olmasından ve Hopper’ın geri dönüşünden duyulan heyecan dile getirildi. Duffer kardeşler, Hopper’ın hapsedildiği yerin Rusya’ya bağlı Kamçatka Yarımadası olduğunu da açıkladılar. Kardeşler, Hopper’ın yüz yüze geleceği tehlikelerin yalnızca insanlardan kaynaklanmayacağını söyleyerek de yeni sezona dair bir ipucu verdiler. 

Duffer kardeşler, 4. sezonun şimdiye kadarki en korkutucu sezon olacağını da belirtiyorlar. Dizinin yaratıcıları, Hopper’ı kastederek “Amerikalı için dua edin” demeyi de ihmal etmediler. Hopper’ın 3. sezonun sonunda öldüğü düşünülüyordu ancak dizinin hayranları arasında hayatta kalmış olabileceğine ilişkin teoriler geliştirilmişti.

Dizinin 4. sezonunun son sezon olup olmayacağı ise bilinmiyor. Matt Duffer, daha önce verdiği bir röportajda; dört sezonun kısa, beş sezonunsa uzun olacağını düşündüğünü, bu nedenle de ne yapacağını bilemediğini söylemişti. 

Stranger Things 4.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen Netflix dizisi Stranger Things 4. sezon tarihi henüz belli olmadı. Ancak dizinin yeni sezonunun yaz aylarında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

IMDb gibi sitelerde aldığı yüksek değerlendirme puanlarıyla Netflix’in en iyi dizisi olan Stranger Things, 3. sezonuyla platformun kendi rekorlarını alt üst etmişti. Yayınlandığı ilk 3 günde 40 milyon kişi tarafından izlenen dizi, 1. ve 2. sezonlarının ardından ivmeli şekilde yükselmeyi başarmıştı. 

Siz 4.sezon tanıtım fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

*The New Mutants |Yeni Mutantlar Filmi Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*