The New Mutants |Yeni Mutantlar Filmi Fragmanı – Konusu – Oyuncuları - Yorum Güncel

The New Mutants |Yeni Mutantlar Filmi Fragmanı – Konusu – Oyuncuları

08.01.2020
The New Mutants |Yeni Mutantlar Filmi Fragmanı – Konusu – Oyuncuları

X Men film serisinin spin-off’u olan The New Mutants yani Yeni Mutantlar filmi 208 yılında vizyona girmesi planlanıyordu. FOX’un hazırladığı filmde Disney’in satın alınmasının ardından yapımına devam etti. İlk fragmanı 2017 yılında yayınlanan film 2019 yılına ardından 2020 yılına ertelendi. Gelen yeni fragmanın ardından filmin kesin vizyon tarihi de belli oldu.

The New Mutants | Yeni Mutantlar Konusu

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan ve bilimkurgu-aksiyon türündeki The New Mutants (Yeni Mutantlar) filminde bulundukları yerden kaçmak zorunda olan beş yeni genç mutantın macerasını anlatacak.

Henüz yeni yeni fark etmeye başladıkları süper güçlere sahip, dünyanın farklı yerlerinden gelen 5 mutant genç bir tesiste kapatılmaktadır. Burada geçmiş hataları ile yüzleşecek olan mutantlar yeniden özgür olmak için mücadele edeceklerdir.

The New Mutants | Yeni Mutantlar Oyuncuları – Karakterler

Film son dönemde yıldızları parlayan yeni yüzler ve genç bir kadrodan oluşuyor. Filmin başrolünde yer alan ve Magik rolüne hayat verecek olan isim Peaky Blinders 5. Sezonundan tanıdığımız Anya Taylor Joy yer alırken Game of Thrones dizisinde Arya Stark olarak tanıdığımız Maisie Williams ise Wolfbane rolü ile karşımıza çıkacak. Cannonball rolünde Stranger Things’ten tanıdığımız Charlie Heaton yer alırken Mirage rolünde de Blu Hunt’u göreceğiz.

Başlangıçta üçleme yapılması düşünülen filmin Dark Phonenix filmindeki gibi gişede hüsran yaratma ihtimaline karşı bu üçleme zor gibi gözüküyor. Disney’in Fox’u satın almasının ardından filme yeni müdehaleler yapılacağı söyleniyordu. Çekimleri yeniden yapılacak olan filmin ilk fragmana nazaran karakterlerin güçlerini daha iyi tanıtıyor. Filmi senaristi Josh Boone yeniden çekilen filmde de çizgi romana sadık kalacağını söyledi. Yeni hali ile yayınlanan fragmanda bu Boone’u haklı çıkarıyor gibi gözüküyor.

Yeni Mutantlar Ne Zaman Çıkacak?

Dark Phoenix’e göre daha düşük bütçeli bir film olan X Men: The New Mutants filmi Türkiye sinemasına Yeni Mutanlar olarak girecek. Son günlerde yayınlanan fragmanlarla merak uyandıran filmin gişede ne kadar başarı sağlayacağı belirsizliğini korusa da yapılan tanıtımlar da başarı sağladıklarını düşünüyoruz. Yeni Mutantlar filmi 3 Nisan 2020’de sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Fragman

Siz film hakkında neler düşünüyorsunuz? Bize @yorumguncelcom kullanıcı adı ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilir görüşlerinizi belirtebilirsiniz 🙂

Benedict Cumberbatch’li 1917 Filmi | Konusu – Oyuncuları

Kristen Stewart’lı Derin Sular Filmi (Konusu – Oyuncuları – Fragman)

YORUMLAR