Suits Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kaç sezon? (Netflix) - Yorum Güncel

Suits Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kaç sezon? (Netflix)

14.06.2020
Suits Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kaç sezon? (Netflix)

Suits dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 10.sezon var mı, İMDb puanı, Harvey Specter kim, Mike Ross kim, nereden izlenir, bitti mi, Netflix gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi 2011 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyet gösteren kablolu yayın USA Network tarafından yayınlanmaya başladı. Toplamda 9 sezondan oluşan dizi, 25 Eylül 2019’da yayınlanan final bölümü ile tamamlandı. Toplam 134 bölümden oluşan dizinin İMDb’de seyircileri tarafından 8,5’lik puan almayı başardı. İlk sezonu 12 bölümden oluşan dizi 2’den 8.sezona kadar 16 bölüm olarak yayınlandı. Final sezonunda ise 10 bölüm olarak yayınlandı. Hukuki drama türündeki dizinin başrollerinde Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty ve Gina Torres isimler yer almaktadır.

Suits dizi konusu

Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross’un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork’un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike’ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike’ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar. Kötü bir uyuşturucu anlaşmasından kaçan parlak üniversite kolejinden Mike Ross, kendisini New York’un en iyi avukatlarından Harvey Spectre ile çalışırken bulur.

Suits oyuncuları ve karakterleri

Gabriel Macht – Harvey Specter
Rick Hoffman – Louis Litt
Sarah Rafferty – Donna Paulsen
Patrick J. Adams – Mike Ross
Meghan Markle – Rachel Zane
Gina Torres – Jessica Pearson
Amanda Schull – Katrina Bennett
Wendell Pierce – Robert Zane
Dulé Hill – Alex Williams
Aloma Wright – Gretchen
Rachael Harris – Sheila Sazs
Katherine Heigl – Samantha Wheeler
Christina Cole- Dr. Paula Agard

Dizi Fragmanı

Suits 9.sezon nereden izlenir?

Dizinin 8. sezonu Netflix tarafından yayınlanmaya başlandı. Son sezonu ile ilgili ise henüz yeni bir gelişme yok. Dizinin 8 sezonu Netflix‘te yer alıyor.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR