Orman (The Woods) Dizi | Konusu| Oyuncuları – Netflix

12.06.2020
Orman (The Woods) Dizi | Konusu| Oyuncuları – Netflix

Orman Orman (The Woods) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman? hangi ülke dizisi, Netflix, Harlan Coben kitabı, dizileri gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, Netflix’te yayınlanmaya başlayan orijinal içeriklerden biridir. Suç, Drama türündeki yapımın yaratıcısı Safe ve The Stranger dizisinin de tasarımcısı olan ünlü yazar Harlan Coben’dir. Coben’in The Woods adlı eserinden uyarlanan dizi, Türkiye ‘Orman’ adı ile yayınlanmaktadır. 6 bölümden oluşan dizi, 12 Haziran 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dizinin başrollerinde Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Hubert Miłkowski, Wiktoria Filus gibi isimler yer alıyor. Lehçe olan dizi, Netflix Polonya tarafından yaratıldı.

Orman (The Woods) dizi konusu

Bir cinayet kurbanının cesedinde bulunan bir kanıt, bir savcıda 25 yıl önce ortadan kaybolan kız kardeşinin hala hayatta olabileceğine dair bir umut yaratır. 1994’te bir yaz kampı vahşi bir cinayetle derinden sarsılır. Yirmi beş yıl sonra polis, bir cinayet kurbanının teşhis edilmesi için savcı Paweł Kopiński’den yardım ister. Bir öğrencinin yazısı Laura’yı ürkütür ve ormana ilişkin korkunç anılar aklına gelir. Paweł, Artur’un anne babasıyla konuşması için Müfettiş Jork’a baskı yapar. Paweł ve Laura tekrar bir araya gelir. 1994’te Goldsztajn’lar Yahudi karşıtı tacizlere katlanırken Kamila’nın kaybolması Paweł’in ailesini birbirinden uzaklaştırır. Paweł, ailesi için bir fedakârlıkta bulunur ve nihayet ormandaki o geceye ilişkin tüm gerçeği öğrenir.

Orman (The Woods) dizi oyuncuları ve karakterleri

Grzegorz Damięcki – Paweł Kopiński – 2019
Agnieszka Grochowska – Laura Goldsztajn
Hubert Miłkowski – Paweł Kopiński – 1994
Laura Goldsztajn – Wiktoria Filus (1994)
Jacek Koman
Ewa Skibińska
Magdalena Czerwińska
Adam Ferency
Przemysław Bluszcz
Dorota Kolak
Izabela Dąbrowska

Orman (The Woods) Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle