Bay Yanlış | Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne Zaman yayınlanacak?

12.06.2020
Bay Yanlış | Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne Zaman yayınlanacak?

Bay Yanlış dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, hangi kanalda, ne zaman başlıyor, Özge Gürel kimdir, Can Yaman yeni dizisi, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Son olarak geçtiğimi yaz aylarında Demet Özdemir ile başrolleri oynadığı Erkenci Kuş dizisinden sonra ilk kez ekrana çıkacak olan Can Yaman’ın yeni dizisi Bay Yanlış oldu. Sarf ettiği kaba ve sert sözlerle tartışmalı bir kişi haline gelen Can Yaman’ın dizideki partneri ise semaptik ve güzel oyuncu Özge Gürel olacak. Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer üstlendiği diziyi Aslı Zengin ve Banu Zengin kaleme alıyor. Dizi Fox Tv’de 26 Haziran 2020’de ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Dizide Can Yaman ve Özge Gürel’e Gürgen Öz, Fatma Toptaş gibi isimler de eşlik edecek.

Bay Yanlış Dizi konusu

Dizi, Yaz aylarında Televizyonlarda yer alan klasik Türk dizisi konularından birine sahip. Zengin ve salaş bir hayat süren Özgür, aşka inanmamaktadır. Restoran Bar sahibi olan bu genç adam hayatını bu şekilde devam ettirirken, artık yanlış ilişkilerden sıkılmış bir akdın olan Ezgi ile tanışır. Ezgi, Düzgün bir ilişki yaşayarak evlenmeye karar veren genç bir kadındır. Ezgi’nin bu konuda başarızı bulan Özgür, ona mentorluk yapmaya başlar. Ezgi’nin hoşlandığı erkekler hakkında taktikler veren Özgür, aynı zamanda komşusu olan Ezgi’ye kısa süre içinde yaklaşacaktır.

Bay Yanlış oyuncuları ve karakterleri

Özge Gürel – Ezgi
Can Yaman – Özgür
Fatma Toptas – Cansu
Cemre Gümeli – Deniz
Gürgen Öz- Levent
Serkay Tütüncü – Ozan
Sarp Can Köroglu – Serdar
Taygun Sungar – Soner
Feri Baycu Güler – Nevin
Suat Sungur- Ünal
Lale Basar – Sevim
Anil Çelik – Emre
Ece İrtem – Gizem
Kimya Gökçe Aytaç – İrem

Bay Yanlış Dizi Fragmanı

Ne zaman yayınlanacak?

26 Haziran 2020 Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

Hangi kanalda yayınlanacak?

Dizi FOX Tv ekranlarında olacak.

YORUMLAR

canlı tv izle