The Last Days of American Crime Filmi | Konusu | Oyuncuları -

The Last Days of American Crime Filmi | Konusu | Oyuncuları

11.06.2020
The Last Days of American Crime Filmi | Konusu | Oyuncuları

The Last Days of American Crime filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, süresi, nerede yayınlanıyor, izlenir mi?, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film Hakkında

Film, 5 Haziran 2020’de Netflix tarafından yayınlanan orjinal netflix filmlerinden biridir. Olivier Megaton’un yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Karl Gadjusek kaleme aldı. Aksiyon Macera türündeki film 5 Haziran’dan bu yanan Netflix Türkiye’nin top 10 listesine girmeyi başardı. Edgar Ramirez, Michael Pitt, Anna Brewster gibi isimlerin yer aldığı film, Netflix’te her ne kadar ilgi görse de izleyiciler tarafından çokca eleştirilen bir film olarak ön plana çıkıyor. Film, Dünyanın en popüler dizi ve film değerlendirme platformlarından Rotten Tomatoes’ta yüz üzerinden 0 puan alması ile gündeme geldi. Öyle ki film İMDb’de 3,6 ile Netflix’in şimdiye akdar yaptığı en kötü filmlerinden biri oldu bile.

The Last Days of American Crime konusu

Film, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kanada sınırında bulunan gelecekteki bir kentte geçiyor. Bu distopik gelecekte ABD hükümeti suçlularla mücadelede yeni bir silah buluyor: American Peace Initiative (Amerikan Barış Girişimi) adı verilen ülke çapındaki bir radyo sinyali, yasa dışı bir şey yaptığını düşünen herhangi birinin beyninde kısa devre yaratarak onu engelliyor. Üç suçlu, bir soygun yapıp ‘özgürlükler diyarı’ olarak bilinen Kanada’ya kaçmaya çalışıyor.

The Last Days of American Crime Oyuncuları ve karakterleri

Édgar Ramírez – Graham Bricke
Anna Brewster – Shelby Dupree
Michael Pitt – Kevin Cash
Sharlto Copley – William Sawyer
Patrick Bergin – Rossi Dumois
Pete Slatery – Sean Cameron Michael
Mohammad Tiregar – Steven Carpenter

Film yorumları

5 Haziran’da Netflix’te yayınlanan film, tanıtım itibari ile oldukça dikkat çekiciydi. Hatta öyle ki sadece Türkiye’de değil Avrupa’da bir çok ülkede de Netflix top 10’de yer alan film, izleyenler tarafından yoğun klişeleri nedeniyle eleştiriliyor. Zira filmin sanki bir soygun filmi parodisi gibi çekildiği ancak bunun ciddi ciddi yapılması üzerinden çok sert eleştiriler de mevcut. Rotten Tomateos’ta 0 verilen filme, İMDb’de yapılan değerlendirmede 3,6 puan alabildi.

Film fragmanı

YORUMLAR