Yanlış Missy (The Wrong Missy) Film| Konusu Oyuncuları

17.05.2020
Yanlış Missy (The Wrong Missy) Film| Konusu Oyuncuları

The Wrong Missy) filmi Netflix kütüphanesinde yerini aldı. Yanlış Missy konusu fragmanı, izle, imdb, Netflix, filmi, ne zaman, yorum, ekşi, yorumlar, Türkçe dublaj izle, Missy gerçek adı, Tim Morris, Nate gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın

The Wrong Missy | Yanlış Missy Filmi

Netflix’in yeni aksiyon ve komedi filmi The Wrong Missy Türkiye’De Yanlış Missy olarak yayınlanacak. Komedi filmlerinin yapımcısı ve oyuncu Adam Sandler’in yapımcılığını üstlendiği komedi filmi Yanlış Missy’nin başrolünde iki Altın Küre adaylığı olan David Spade yer alıyor. Filmin başrolünde ayrıca Missy karakteri ile Emmy adaylığı olan Lauren Lapkus yer alıyor.

Filmin senaryosunu yine bir Netfliix filmi olan The Do-Over filminin senaristi olarak bildiğimiz Chris Pappas ve Kevin Barnett kaleme aldı. Filmin yönetmenliğini ise Father of the Year filminin yönetmeni Tyler Spindel yapıyor.

The Wrong Missy | Yanlış Missy Konusu

Adam Sandler’in yapımcılığını üstlendiği The Wrong Missy yani Yanlış Missy filmi tesadüfen hayallerindeki kadın ile tanışan bir adamın hikayesini anlatacak.

Genç ve başarılı iş adamı Tim Morris (David Spade) sonunda kendisi için doğru kadını ve aşkı bulduğunu düşünür. Tim randevuya çıktığı Missy’e (Molly Sims) ilgi duymaya başlar ve onu daha iyi tanımak için şirketinin düzenlediği geziye davet eder. Ancak gezi davetiyesini yanlış Missy’e (Lauren Lapkus) gönderdiğini fark eder ve uzun süredir mesajlaşıp konuştuğu kadının bambaşka biri olduğunu öğrenir.

Yanlış Missy Oyuncuları

Netflix yapımı komedi ve aksiyon filmi The Wrong Missy filminin başrolünde Tim Morris karakteri ile daha önce Adam Sandler filmlerinde çokça izlediğimiz David Spade yer alıyor. Filmin diğer ana karakteri olan Missy karakteri ile de Emmy adaylığı olan Lauren Lapkus yer alıyor. Filmde ayrıca Geoff Pierson, “How I Met Your Mother”, “Roseanne” ve “Rick and Morty” gibi dizilerden tanıdığımız Sarah Chalke, Molly Sims, Chris Witaske Nick Swardson ve Adam Sandler’ın eşi Jackie Sandler yer alıyor.

The Wrong Missy Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Adam Sandler’ın yapımcısı olduğu ve ilginç konusu ile dikkat çeken Netflix filmi The Wrong Missy filmi 10 Mayıs 2020’de yayınlandı. Romantik komedi tadındaki film kadrosu ve oyuncuları ile de oldukça dikkat çekiyor.

The Wrong Missy Fragman

Yanlış Missy Yorumları

https://twitter.com/tinypalmtattoo/status/1260954325389651968?s=20
https://twitter.com/Yorgun076/status/1261389081558175744?s=20
YORUMLAR

canlı tv izle