Summer Heat Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Summer Heat Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

21.01.2022
Summer Heat Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Summer Heat dizi (Temporada de Verão) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Ocak 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orjinali dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi, saat 36 dakikadan oluşan film, dram ve romantik türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Caroline Fioratti ve Isabel Valiante üstlenirken, senaryosunu Rodrigo Batista, Thiago Faelli ve Andra Midori gibi isimler tarafından kaleme aldı. Dizi Brezilya’nın Sao Paulo kentinde çekildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Giovanna Lancellotti, Gabz, Jorge López, André Luiz Frambach, Giovanna Rispoli, Cynthia Senek ve Maicon Rodrigues gibi isimler yer alıyor.

Dizinin orijinal adı: Temporada de Verão

Summer Heat konusu

Dizinin konusu, Korkusuz Catarina (Giovanna Lancellotti), anlayışlı ve saygısız Yasmin (Gabz), hayalperest Diego (Jorge López) ve kıdemli personel Miguel’in (André Luiz Frambach) hikayesini anlatıyor. Herkes lüks bir tatil beldesi olan Maresia otelinde çalışan bir yazla karşı karşıyadır. Bu yemyeşil mekanda genç personel, dünya ve kendileri hakkında keşifler yapacak. Ve daha önce tanınmadılarsa, yakında gerçek bir aile olacaklar.

Cennet gibi bir adada çalışan bir grup genç yetişkin aşkı, gerçek dostlukları ve yıkıcı sırları keşfettikleri unutulmaz bir yaz geçirir.

Cennet gibi bir beldede çalışan bir grup genç yetişkin, aşkı, gerçek dostlukları ve yıkıcı sırları keşfederken unutulmaz bir yaz yaşar.

Summer Heat oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Giovanna Lancellotti, Gabz, Jorge López, André Luiz Frambach, Giovanna Rispoli, Cynthia Senek ve Maicon Rodrigues gibi isimler yer alıyor.

Giovanna Lancellotti – Catarina
Gabz – Yasmin
Jorge López – Diego
André Luiz Frambach – Miguel
Giovanna Rispoli – Helena
Cynthia Senek – Marília
Maicon Rodrigues – Conrado
Felipe Rocha – Maresia
Leonardo Bittencourt – Rodrigo
Mayana Neiva – Vilma

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR