Super Pumped Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime - Yorum Güncel

Super Pumped Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime

15.05.2022
Super Pumped Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime

Super Pumped dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

1 Mart 2022’de Showtime tarafından yayınlanacak olan ABD yapımı dizidir. İlk sezonu 7 bölümden oluşan dizi biyografi ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt, Kyle Chandler, Kerry Bishé, Babak Tafti, Jon Bass, Elisabeth Shue, Bridget Gao Hollitt, Uma Thurman ve Annie Chang gibi isimler yer alıyor.

Dizi Mike Isaac’ın Super Pumped: The Battle for Uber adlı eserinden diziye uyarlandı. Dizi Uber2in kurucu CEO’sunu konu ediniyor.

Dizinin yönetmenliğini John Dahl, Zetna Fuentes, Daniel Gray Longino ve Allen Coulter üstlenirken, senaryosunu Mike Isaac, Brian Koppelman, David Levien, Sarah Acosta, Safia M. Dirie, Emily Hornsby, Beth Schacter ve Stephen Schiff kaleme aldı.

Yapım IMDb‘de 4 bine yakın oy aldı ve 7,2‘lik puana sahip oldu. Dizi yayıncısı Showtime tarafından 2.sezon onayını aldı.

Super Pumped konusu

Dizinin konusu, 38 yaşındaki Natasha beklenmedik bir şekilde bir bebekle karşılaşınca, istediğini istediği zaman yapma hayatı dramatik bir şekilde alt üst olur. Kontrolcü, manipülatif ve şiddetli güçlere sahip bebek, Natasha’nın hayatını bir korku şovuna çevirir. Nereden geliyor? Ne istiyor? Ve Natasha’nın hayatını geri almak için ne kadar ileri gitmesi gerekecek? Bebek istemiyor. Bebek onu istiyor.

Super Pumped dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt, Kyle Chandler, Kerry Bishé, Babak Tafti, Jon Bass, Elisabeth Shue, Bridget Gao Hollitt, Uma Thurman ve Annie Chang gibi isimler yer alıyor.

Joseph Gordon-Levitt – Travis Kalanick
Kyle Chandler – Bill Gurley
Kerry Bishé – Austin Geidt
Babak Tafti – Emil Michael
Jon Bass – Garrett Camp
Elisabeth Shue – Bonnie Kalanick
Bridget Gao Hollitt – Gabi Holzwarth
Uma Thurman – Arianna Huffington
Annie Chang – Angie You
Noah Weisberg – Quentin
Darren Pettie – Hendricks
Joel Kelley Dauten – Ryan Graves
Ian Alda – Peter Fenton
Sonny Valicenti – Matt Cohler

Super Pumped 2.sezon olacak mı?

Dizinin 2.sezon onayını yayıncı Showtime verdi. Yapımın 2023 yılında yeni sezonu ile dönmesi bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR