Sweet Games Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

25.08.2023
Sweet Games Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Sweet Games 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Ağustos 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 42 dakikalık süreden oluşuyor.

Tencent Video ve WeTV tarafından yayınlanan dizi, romantik ve drama türünde yer alıyor.

20 Ağustos 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhou Yi Ran, Zhang Miao Yi, Bian Tian Yang,Jiang Zhi Nan, Guo Zhe, Roy Xie ve Gao Wen Feng gibi isimler yer alıyor.

Haftada 3 bölüm yayınlanan dizi 25 Hours of Love adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,9‘luk puana sahip oldu.

Sweet Games dizi konusu

Dizinin konusu, Dokuz yıl önce An Ran üniversitede son sınıftaydı. Güzel ve popüler olan üniversite öğrencisi Yan Yue, ona aşık olan birçok genç adamdan sadece biriydi. Şimdi, neredeyse on yıl sonra An Ran, kariyer odaklı bir girişimci haline geldi. İş dünyasının zirvesine çıkmayı hayal ediyor. Ancak potansiyel yatırımcıları etkilemeyi amaçlayan bir numarayı atlatmaya çalıştığında blöfü ortaya çıkar ve şansını kaybeder. O gece sarhoş olur ve ev sahibiyle “romantik” bir akşam geçirir – onun aslında üniversitede son sınıf öğrencisi olduğundan ya da yıllardır ona karşı hisleri olduğundan habersizdir!

Yan Yue gizlice çok başarılı bir seslendirme sanatçısıdır. Kaderde de olduğu gibi, o aynı zamanda An Ran’ın üzerinde çalışmaya başlamak üzere olduğu yeni bir projenin de ortağıdır. Bütün bunlar Yan Yue ve An Ran’ın birlikte daha fazla zaman geçirmekten başka seçeneği olmadığı anlamına geliyor. Yan Yue tüm bunlardan çok memnun: An Ran’dan hoşlanmayı asla bırakmadı. Ama kendisi de onun için aynı şeyleri hissedebilir miydi?

Sweet Games dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Winwin, He Hong Shan, Andrew Leng, Tan Xiao Fan, Jin Zi Xuan, Chen Kang ve Hu Bao Sen gibi isimler yer alıyor.

Winwin – Yan Yue
He Hong Shan – An Ran
Andrew Leng – Hu Ying Jun
Tan Xiao Fan – Bai Meng Yao
Jin Zi Xuan – Tian Xin
Chen Kang – Chang Feng
Hu Bao Sen – A Peng
Zhang Xin – Lao Wu
Liu Yi Yue – Chen Rui

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle