Sweet Tooth 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Sweet Tooth 2.sezon ne zaman çıkacak, olacak mı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

05.06.2021
Sweet Tooth 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Sweet Tooth 2.sezon ne zaman çıkacak, olacak mı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sweet Tooth 2.sezon hakkında

4 Haziran 2021‘de Netflix tarafından yayınlanan Netflix orijinal yapımı dizidir. Dizinin yönetmenliğini Toa Fraser, Robyn Grace, Jim Mickle gibi isimler yaparken, senaryosunu Jim Mickle, Beth Schwartz ve Christina Lemire kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Christian Convery, Nonso Anozie, Adeel Akhtar, Will Forte, Dania Ramirez ve Neil Sandilands gibi isimler yer alıyor. İlk sezonu 8 bölümden oluşan yapım, aksiyon, macera ve dram türünde yer alıyor. Dizi ilk sezonu ile Netflic abonelerinin beğenisine sunulurken, ilk 8 bölümü izleyenlerin merak ettiği ilk soru ise Sweet Tooth 2.sezon olacak mı? sorusu idi. İlk gününde IMDb’de 8,1’lik puana sahip olan dizinin devam edip etmeyeceği hakkında bir kaç söyleyecek şeyimiz var bizim de.

Sweet Tooth konusu

Dizinin konusu, Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. insan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu ediyor. Dünyayı sarsan gizemli bir olayın ardından harekete geçen Gus, kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılır ve birlikte büyük bir komployu keşfetmek üzere zorlu bir maceraya atılırlar.

Çok sevilen DC Comic hikâyesi Sweet Tooth, Susan Downey ve Robert Downey Jr.’ın baş yapımcılığında hayata geçiyor. Kıyamet sonrasında geçen bu peri masalında, yarı geyik yarı insan olan Gus adlı bir çocuk ve yalnız bir gezgin birlikte olağanüstü bir maceraya çıkıyorlar.

Sweet Tooth oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Christian Convery, Nonso Anozie, Adeel Akhtar, Will Forte, Dania Ramirez ve Neil Sandilands gibi isimler yer alıyor.

Christian Convery – Gus
Nonso Anozie – Tommy Jepperd
Adeel Akhtar – Dr. Aditya Singh
Will Forte – Gus’ father
Dania Ramirez – Aimee
Neil Sandilands – General Steven Abbot
Stefania LaVie Owen – Bear
Aliza Vellani – Rani Singh
Mia Artemis – Tiger

Sweet Tooth 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ilk sezonu 4 Haziran 2021 itibari ile yayınlanmaya başladı. Netflix yeni dizilerinin ilk 28 günlük verilerine göre akıbetine karar veren bir yöntem kullanıyor. Dizinin devam edip etmeyeceğini Temmuz ayının ortalarına doğru öğrenmiş oluruz. Şimdilik dizinin devam edip etmeyeceğine dair net bir şey söylemek için çok erken görünüyor.

Dizi Yorumları (Spoilersız)

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 3 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.