The Big Leap Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX - Yorum Güncel

The Big Leap Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX

01.05.2022
The Big Leap Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX

The Big Leap dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon olacak mı, yorumları, Ekşi, incelemesi, FX Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Eylül 2021’de yayınlanmaya başlayan FX orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 11 bölümden oluşan dizi komedi dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Scott Foley, Simone Recasner, Ser’Darius Blain, Jon Rudnitsky, Raymond Cham Jr., Mallory Jansen ve Kevin Daniels gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Jason Winer ile birlikte geniş bir ekip üstlenirken, senaryosunu da Liz Heldens ile birlikte geniş bir ekiple kaleme alındı.

IMDbde 3 bine yakın oy alan dizi 7,4′lük puana sahip oldu.

Dizi FX Türkiye tarafından 6 Mayıs 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başladı.

The Big Leap konusu

Dizinin konusu, Kuğu Gölü’nün canlı bir prodüksiyonunu oluşturan potansiyel olarak yaşamı mahvedebilecek bir gerçeklik dans gösterisine katılarak hayatlarını değiştirmeye çalışan çeşitli, şanssız bir grup karakter hakkında büyük yürekli, kabadayı bir dramdır. . Bu mazlumlar grubunun dans eğitiminde eksikliğini, üstünlükleri, zekaları ve ikonik bir hikayeyi kendi kalıplarına uyacak şekilde yeniden hayal etme istekleriyle kapatıyorlar. BÜYÜK Sıçrayış, ikinci şanslar, hayallerinizin peşinden koşmak ve sizin olanı geri almakla ilgili modern bir hikaye. Birleşik Krallık gerçeklik formatından ilham alan THE BIG LEAP, izleyicileri her yaşta kendini kabul etme, vücut pozitifliği ve güçlendirme yolculuğuna çıkaran yenilikçi bir şov içinde şovdur.

The Big Leap oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Scott Foley, Simone Recasner, Ser’Darius Blain, Jon Rudnitsky, Raymond Cham Jr., Mallory Jansen ve Kevin Daniels gibi isimler yer alıyor.

Scott Foley – Nick Blackburn
Simone Recasner – Gabby Lewis
Ser’Darius Blain – Reggie Sadler
Jon Rudnitsky – Mike Devries
Raymond Cham Jr. – Justin Reyes
Mallory Jansen – Monica Suillvan
Kevin Daniels – Wayne Fontaine
Anna Grace Barlow – Brittney Lovewell
Adam Kaplan – Simon Lovewell
Piper Perabo – Paula Clark
Teri Polo – Julia Perkins

The Big Leap 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi yayıncısı FX tarafından 1.sezonunun ardından iptal edildi.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.