The Boys 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

The Boys 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

03.06.2022
The Boys 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

The Boys 3.sezon 4.bölüm, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ekşi sözlük, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

The Boys 3.sezon 4.bölüm hakkında

Dizi, 26 Temmuz 2019’da Amazon Prime’da ilk sezonu ile yayınlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi, beğeni topladı ve kısa sürede 2.sezon onayını almayı başardı. Bilim Kurgu ve Aksiyon türünde olan yapım, IMDb‘de 368 bin kişi tarafından oylandı ve 8,7’lik puana sahip oldu.

Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı.

Dizi 3 Haziran 2022’de 3.sezon ilk 3 bölümü ile geri döndü. Dizinin 3.sezon ilk 3 bölümünü izleyen diziseverler The Boys 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde.

The Boys konusu

Dizinin konusu, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor.

Karl Urban – Billy Butcher
Jack Quaid – Hughie Campbell
Antony Starr – Homelander
Erin Moriarty – Annie January
Dominique McElligott – Queen Maeve
Jessie T. Usher – A-Train
Laz Alonso – Mother’s Milk
Chace Crawford – The Deep
Tomer Capon – Frenchie
Karen Fukuhara – The Female
Nathan Mitchell – Black Noir
Elisabeth Shue – Madelyn Stillwell
Aya Cash – Stormfront
Cameron Crovetti – Ryan Butcher

The Boys 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezon 4.bölümü 10 Haziran 2022‘de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 20 Average: 1.8]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.