The Crown 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Crown yorum, konusu, oyuncuları, ekşi, film, filmi, yorumları, fragman, cast, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, 2 sezon ne zaman, 2.sezon, review gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

17.11.2020
The Crown 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Crown 4.sezon yorum, konusu, oyuncuları, ekşi, film, filmi, yorumları, fragman, cast, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, 5.sezon ne zaman, 4.sezon, review, 1.bölüm, 2.bölüm, 3.bölüm, 4.bölüm, 5.bölüm, 6.bölüm, 7.bölüm, 8.bölüm gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Netflix’in 2016 yılında yayınlamaya başladığı dizi Kraliçe II. Elizabeth’in saltanat dönemini anlatan bir biyografi hikâyesini ele alıyor. Dizinin başrollerinde şu ana kadar kimleri kimleri görmedik ki? Claire Foy, Matt Smith, Olivia Colman ve Helena Bonham Carter ve daha nicelerini burada izleme fırsatı bulduk. Peter Morgan’ın kaleme aldığı dizinin geçtiğimiz günlerde büyük bir merakla beklenen 4.sezonu yayınladı. Peki dizinin 4.sezonunu izleyenler yeni sezonu nasıl buldu? Hakkında neler söyledi? Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen en başarılı Netflix dizilerinden The Crown yorum ve sosyal medya tepkilerini sizler için derledik.

Özellikle belirtmek isteriz ki henüz izlemeyenler için yazımız spoiler’dan arındırılmıştır 😉 Şimdi gelin önce dizinin konusuna ardından da Crown Yorum ve sosyal medya tepkilerine bir göz atalım. Daha fazla dizi yorumları, önerisi ve haberleri için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz 🙂

The Crown Konusu

Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor. Kraliçe tacını genç yaşta takan Elizabeth, hiç beklemediği şekilde sık sık birbirleriyle ters düşen siyasi ve kişisel meselelerle uğraşmak zorundadır. Genç Prenses Elizabeth, Prens Philip ile evlenir. Kral VI. George’un sağlığı kötüye giderken Winston Churchill ikinci kez başbakanlığa seçilir. Kral George’un hastalığı nedeniyle Elizabeth ve Philip, dört kıtayı kapsayan bir Milletler Topluluğu turuna çıkar. Parti liderleri, Churchill’in kuyusunu kazmaya çalışır.

The Crown Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Crown 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Başlayınca bitiremeyenler mi ararsınız?

Diziyi yaşayanlar mı?

Kimileri bayıldı

Kimileri oyuncuları sorguladı

Kimileri de ağır konuştu

Bazıları da gerçeklerin peşine düştü

Bazıları da sırf oyuncuları için oturdu dizinin başına

Bazıları da bitirmeye kıyamadı

Bu sezon Diana’ya bayılanları da şuraya alalım

Emma Corrin Kimdir? The Crown Diana https://yorumguncel.com/emma-corrin-kimdir-the-crown-diana/

The Crown 4.Sezon Yorum (Ekşi Sözlük)

“bu sezonu izlerken pembe dizi izlemiş kadar oldum demir leydili sahneler haricinde. yaşanmış siyasi olayları da bir kenara koyarsak, margaret thatcher’ı da harcamışlar. evlat ayırımı gerçekten yapıyor muydu bilmiyorum ama yapıyorsa da bizim türk analarından hiçbir farkı yokmuş. ya da o bölümü kraliçe’nin tercihini göstermek için çekmiş de olabilirler. lilibeth’in tercihinin andrew olduğunu tüm cihan biliyor.” holywitch

“yeni sezona dun basladim. daha iki bolum izledim.

margaret hanim’in konusma sekli muthis. ben kendisinin orijinal konusmasini bilmiyorum ama zamaninda meryl streep de tam olarak boyle canlandirmisti. (bkz: the iron lady) iyi oyunculuk cok kiymetli bir sey, gillian anderson da gercekten cok iyi.” dagny taggart

“4. sezonunda leydi diana ve prens charles ilişkisini işleyen dizi. leydi diana’yi canlandıran oyuncu ,emma corin, o kadar çok benziyor ki aslına, ben charles olsam koyarım bir kadeh 15 yıllık laphroaig, içlene içlene izlerim.

edit: aktrisin adıyla ilgili bir karışıklık vuku bulmuş, uyarılar sonucu düzeltildi.” flu fotograf

“helena bonham carter’a margaret, gillian anderson’a thatcher oynattılar bu dizide. hayranlıktan ve abazanlığımın utancından öleyim istiyorlar sanırım.

ciddi bir yorum yazmak isterdim ama 3. ve 4. sezonu art arda izlemenin etkisinden henüz çıkamadım. çıkınca hepsine methiye düzmek için editlerim.” dondurmalikazandibi

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR