The Devil All The Time (Film) Konusu - Oyuncuları - Netflix - Yorum Güncel

The Devil All The Time (Film) Konusu – Oyuncuları – Netflix

14.08.2020
The Devil All The Time (Film) Konusu – Oyuncuları – Netflix

The Devil All The Time konusu, izle, imdb, cast, fragman, oyuncular, ne demek, türkçe altyazılı izle, inceleme, yorum, trailer, review gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

The Devil All The Time Film Hakkında

Uzun zamandır oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Netflix yapımı The Devil All The Time’dan ilk fragman yayınlandı. Donald Ray Pollock’ın romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Antonio Campos oturuyor. Dönem filmi olarak hazırlanan filmin senaryosunu ise yine Antonio Campos ile Paulo Campos kaleme aldı.

Psikolojik gerilim türündeki filmin başrollerinde yeni Spider-man olarak izlediğimiz Tom Holland, DC’nin yeni Batman’i Robert Pattinson, Marvel’ın Winter Soldier’ı Sebastian Stan ve It filmlerinin başarılı ismi Bill Skarsgard yer alıyor.

The Devil All The Time Konusu

Dönem filmi olarak izleyeceğimiz film Ohio ve Batı Virginia’dai farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın yaşadıklarını konu ediyor.

Willard Russell Güney Pasifik’te katliamla işkence gören eski bir askerdir.Karısı Charlotte’u kanser nedeni ile kaybeden adam bütün inançlarına rağmen onu kurtaramamış olmanın getirdiği suçlulukla savaşmaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte’un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya Savaşı’nın sonundan 1960’lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?

Oyuncular ve Karakterler

Robert Pattinson – Preston Teagardin
Harry Melling – Roy Laferty
Tom Holland – Arvin Russell
Riley Keough – Sandy Henderson
Haley Bennett – Charlotte Russell
Bill Skarsgård – Willard Russell
Sebastian Stan – Lee Bodecker
Eliza Scanlen – Lenora Laferty
Mia Wasikowska – Helen Hatton
Jason Clarke – Carl Henderson
Douglas Hodge – Tater Brown

Fragman

The Devil All The Time Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen oyuncuları bir araya getiren Netflix Orijinal filmi 16 Eylül 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanmaya başlayacak. Sinema salonlarına gitmeye sakındığımız bu günlerde böyle bir film izlemek keyifli olacağa benziyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR