The Fastest | Reality Show | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

The Fastest | Reality Show | Konusu | Netflix

The Fastest | Reality Show | Konusu | Netflix

The Fastest reality show, konusu, Ekşi, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, Netflix Reality Show programları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’en yanıt bulabilirsiniz.

Reality Show hakkında

23 Kasım 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinali reality show programıdır. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan programın bölümleri 29 ila 42 dakika arasında değişkenlik gösteriyor.

Orta Doğu içerikleri arasında Netflix’in ilk orijinal programı olan yapım, para ödüllü bir yarışma olarak tasarlandı. Bu öngörülemeyen ve heyecan verici yarış yarışmasında, Orta Doğu’dan gelen sürücüleri kanıtlayacak bir şeyle, bir nakit ödül için pistte savaşıyorlar.

The Fastest konusu

Reality Show’un konusu, Sürprizlerle dolu bu heyecan verici araba yarışında kendilerini kanıtlamak isteyen Orta Doğulu sürücüler nakit para ödülü için pistte amansız bir mücadele veriyor.

  1. Başlıyoruz!

Suudi Arabistanlı sunucu Tareq Al Harbi aralarında kadın bir drift uzmanı ve yarışmadan çekilmekle tehdit eden ukala bir sürücünün de bulunduğu dört yarışmacıyı karşılar.

  1. Tanışma Faslı

Yarışmaya dört yeni yarışçı katılır. Aralarında 21 yaşında hayırsever bir kadın, iki kızı olan bir baba ve 1968 model klasik Camaro’suyla 62 yaşında bir hız tutkunu var.

  1. Sürpriz! Sürpriz!

Kalan sürücülerden üçü, Marina Pisti’nde drift yarışı yapar. Ardından bir sonraki drag yarışına hazırlanırken büyük bir sürprizle karşılaşırlar.

  1. Drama Drama

Üst etaba geçen ikinci grup, bir Caterham kullanarak slalom yarışı yapıyor. Bu yarışın galibi bir sonraki drag yarışına önde başlayarak avantaj sahibi olacak.

  1. Serap

Sürücüler pistte korkutucu bir durumla karşılaşır. Bunun ardından, kalan yarışmacılar kumda buggy sürme yarışı için çöle gider.

  1. En Hızlı Sürücü Kim?

Son yarış vakti geldi! Bu sefer, kalan üç yarışçının her biri aynı aracı sürüyor ve “En Hızlı Sürücü” olmayı gerçekten kimin hak ettiği ortaya çıkıyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.