The Flight Attendant Dizi Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri Yorum Güncel

The Flight Attendant Dizi Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The Flight Attendant Dizi, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, kaç bölüm, altyazılı izle, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

24.11.2020
The Flight Attendant Dizi Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The Flight Attendant Dizi, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, kaç bölüm, altyazılı izle, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Kasım 2020‘de HBO Max tarafından yayınlanmaya başlayacak olan 2020 yapımı yeni HBO dizisidir. Toplam 8 bölümden oluşacak olan dizi, Dram, Gizem ve Komedi türünde yer alıyor. Big Bang Theory‘nin yıldız ismi Kaley Cuoco‘nun başrolüne yer aldığı dizinin yaratıcılığını Steve Yockey üstlendi. Chris Bohjalian’ın aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin bölümleri 46 dakikadan oluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Kaley Cuoco, Merle Dandridge, Nolan Gerard Funk, Michelle Gomez, Michiel Huisman, T.R. Knight ve Zosia Mamet gibi isimler yer alıyor. Mini dizi olarak tasarlanan dizini ilk 3 bölümü 26 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak, 17 Aralık 2020‘de yayınlancak 8.bölümü ile yayın maratonunu tamamladı.

The Flight Attendant konusu

Dizinin konusu, Cassandra Bowden, uçuş görevlisi olarak çalışan genç bir kadındır. Bir gün Dubai’de bir otel odasında uyandığında kendisini korkunç bir durumun içinde bulur. Uyandığında yanında bir ceset bulan Cassandra, olanlara bir türlü anlam veremez. Polisi aramaktan korkan Cassandra, hiçbir şey olmamış gibi davranmaya karar verir ve hayatına kaldığı yerden devam ederek havaalanına gidip diğer uçuş görevlileri ve pilotların arasına katılır. Ancak New York’a gittiğinde karşısında bir FBI ajanını bulur. Olanları hatırlamaya çalışan Cassandra bir süre sonra katil olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

The Flight Attendant Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kaley Cuoco, Merle Dandridge, Nolan Gerard Funk, Michelle Gomez, Michiel Huisman, T.R. Knight ve Zosia Mamet gibi isimler yer alıyor.

Kaley Cuoco – Cassie Bowden
Merle Dandridge – Kim
Nolan Gerard Funk – Van
Michelle Gomez – Miranda
Michiel Huisman – Alex
T.R. Knight – Davey
Zosia Mamet – Annie
Audrey Grace Marshall – Young Cassie
Rosie Perez – Megan
Colin Woodell – Buckley
Griffin Matthews – Shane
Yasha Jackson – Jada Harris
Sherin Shetty – Jennifer
David Iacono – Eli Briscoe
Stephanie Koenig – Sabrina
Deniz Akdeniz – Max
Berto Colon – Det. Michael Corso

The Flight Attendant yayın tarihleri

Dizinin ilk bölümü 26 Kasım 2020’da yayınlanmaya başlayacak ve ardından 4-5 ve 6-7. bölümler yayınlanacak. Final bölümü ise 17 Aralık’ta ekrana gelecek.

1.bölüm: 26 Kasım 2020
2.bölüm: 26 Kasım 2020
3.bölüm: 26 Kasım 2020
4.bölüm: 3 Aralık 2020
5.bölüm: 3 Aralık 2020
6.bölüm: 10 Aralık 2020
7.bölüm: 10 Aralık 2020
8.bölüm: 17 Aralık 2020

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.