The Guest Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri - Yorum Güncel

The Guest Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The Guest Dizi konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Netflix Kore Dizileri, Fragmanı, Mydramalist puanı, izle, 2 var mı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

28.11.2020
The Guest Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The Guest Dizi konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Netflix Kore Dizileri, Fragmanı, Mydramalist puanı, izle, 2 var mı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Eylül 2018‘de yayınlanmaya başlayan 2018 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, 1 Kasım 2018’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. OCN tarafından yayınlanan dizi, IMDb‘de 8,7’lik puana sahip oldu. Dizinin yönetmenliğini Kim Hong-Sun üstlenirken senaryosunu Seo Jae-Won ve Kwon So-Ra kaleme aldı. Korece olan dizinin oyuncu kadrosunda Kim Dong-Wook, Kim Jae-Wook, Jung Eun-Chae, Lee Won-Jong, Park Ho-San ve Ahn Nae-Sang isimler yer alıyor. Gerilim, Gizem Fantastik türünde yer alan yapım 1 Aralık 2020 itibari ile Netflix Türkiye kütüphanesine eklenecek.

The Guest Dizi Konusu

Dizinin konusu, gizemli güçlerin sebep olduğu olayları çözmeye çalışan bir psişik, bir rahip ve bir dedektifin etrafında dönmektedir. bir psişik olan Yoon Hwa-Pyung, Şaman bir ailede, doğuştan psişik olarak dünyaya gelmiştir. Kötü ruhların ele geçirdiği insanları görür ve bu kötü ruhları insanların bedenlerinden çıkarır. Ancak tüm bunların arkasında karanlık bir kalp saklamaktadır. Katolik rahibi olan Choi Yoon, Alaycı ve soğukkanlı bir kişiliğe sahip olan Choi Yoon insanlarla ilişki kurmaktan hoşlanmamaktadır. İnsanları bedenlerine giren kötü ruhları şeytan çıkartma yöntemi kullanarak çıkartır. Şeytan çıkarma konusunda yetenekli biri olarak kabul görülür.

The Guest oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Dong-Wook, Kim Jae-Wook, Jung Eun-Chae, Lee Won-Jong, Park Ho-San ve Ahn Nae-Sang isimler yer alıyor.

Kim Dong-Wook – Yoon Hwa-Pyung
Kim Jae-Wook – Choi Yoon
Jung Eun-Chae – Kang Kil-Young
Lee Won-Jong – Yook Gwang
Park Ho-San – Dedektif Ko
Ahn Nae-Sang – Rahip Yang
Yun Jong-Seok – Rahip Choi
Lee Hae-Young – Kil-Young’ın Amiri Shin Soo-Ho / dedektif
Nam Moon-Chul – Rahip
Park Hyo-Joo – Kil-Young’ın annesi
Yoo Seung-Mok – Hwa-Pyung’ın babası
Jeon Mu-Song – Hwa-Pyung’ın büyükbabası
Lee Yong-Nyeo – medyum
Jeon Bae-Su – Kim Young-Soo
Kim Si-Eun – Kim Ryoon-Hee

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.