Legally Dad Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Legally Dad dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kimdir, ne zaman çıkacak, cast, Kore Dizileri 2020, Korean drama 2020, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ( 서류상 아빠) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Legally Dad Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Legally Dad dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, ne zaman çıkacak, cast, Kore Dizileri 2020, Korean drama 2020, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ( 서류상 아빠) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

27 Ağustos 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 6 bölümden oluşan dizi, 1 Ekim 2020’de yayınlanan 6.bölüm ile yayın maratonunu tamamladı. Her bölümü 12 dakikadan oluşan dizi, romantik ve dram kategorisinde yer alıyor. Dizi Step Dad On Paper adı ile de biliniyor. Studio DIA adlı platformda yayınlanan dizi, Mydramalist‘te 7,2‘lik puana sahip oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Choi Kyung Hoon, Lee Hyun Joo, Min Se Woong, Kwon Hae Woo ve Lee A Ra gibi isimler yer alıyor. Dizi kısa bölümleri ile dikkat çekerken seyirciler tarafından da yoğun eleştiriler almıştı.

Legally Dad konusu

Dizinin konusu, Orphan Ah Young, yarı zamanlı işlerde hokkabazlık yaparken 8 yaşındaki kız kardeşi Dan Bi ile ilgilenen, mali açıdan zor durumdaki 23 yaşındaki bir çocuk. Bir gün 28 yaşındaki Yoo Sang, imzalanan bir anlaşma yoluyla Ah Young’ın babası olmayı teklif ederek karşısına çıkar. Orphan Ah Young, yarı zamanlı işlerde hokkabazlık yaparken 8 yaşındaki kız kardeşi Dan Bi ile ilgilenen, mali açıdan zor durumdaki 23 yaşındaki bir çocuk. Bir gün 28 yaşındaki Yoo Sang, imzalanan bir anlaşma ile Ah Young’ın babası olmayı teklif ederek karşısına çıkar.

Legally Dad oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Choi Kyung Hoon, Lee Hyun Joo, Min Se Woong, Kwon Hae Woo ve Lee A Ra gibi isimler yer alıyor.

Choi Kyung Hoon – Sul Yoo Sang
Lee Hyun Joo – Kim Ah Young
Min Se Woong – Yoon Joo Ho
Lee A Ra – Kim Dan Bi
Kwon Hae Woo – Secretary Yoon

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 3.5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.