The Lake Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime - Yorum Güncel

The Lake Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

21.06.2022
The Lake Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

The Lake dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Haziran 2022’de Amazon Prime Video kanalı tarafından yayınlanan Amazon Prime Video orijinali dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi komedi ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Declan Whaley, Emily Roman, Jordan Gavaris, Julia Stiles, Madison Shamoun, Terry Chen ve Jared Scott gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Jordan Canning ve Paul Fox üstlenirken, senaryosunu Lisa Codrington, Julian Doucet, Vivian Lin, Kaveh Mohebbi ve Winter Tekenos-Levy kaleme aldı.

Yapım IMDb‘de bine yakın oy aldı ve 5,9′luk puana sahip oldu.

The Lake konusu

Dizinin konusu, Justin, evlatlık vermekten vazgeçtiği biyolojik kızıyla yeniden bağlantı kurma umuduyla yurt dışından döner. Babasının aile kulübesini üvey kardeşine bıraktığını öğrendiğinde planları alt üst olur.

Yakın zamanda boşanmış bir adam olan Justin (Jordan Gavaris), evlatlık vermek için vazgeçtiği kızı Billie’yi (Madison Shamoun) çocukken yaz tatili yaptığı göle getirir. Justin, yazı Billie ile birlikte geçirmenin onları daha da yakınlaştıracağını ummaktadır. Yine de Justin’in aile kulübesinin kontrolünü üvey kız kardeşi Maisy-May’den (Julia Stiles) geri alma takıntısı onları yalnızca daha da uzaklaştıracaktır. Gölün Demir Leydisi Maisy de dahil olmak üzere tüm tarafların bir aile olmayı öğrenmeleri epey zaman alacaktır.

The Lake oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Declan Whaley, Emily Roman, Jordan Gavaris, Julia Stiles, Madison Shamoun, Terry Chen ve Jared Scott gibi isimler yer alıyor.

Declan Whaley – Opal Lin
Emily Roman – Jeri Moore
Jordan Gavaris – Justin
Julia Stiles – Maisy-May
Madison Shamoun – Billie
Terry Chen – Victor Lin
Jared Scott – Killian Lin
Travis Nelson – Riley
Natalie Lisinska -Jayne
Jon Dore – Wayne
Julia Lalonde – Olive
Kaitlyn Bernard – Keri Moore

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.