The Leftovers Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Leftovers dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Blu tv dizileri, HBO dizileri, kaç sezon, kaç bölüm, İMDb puanı, 4.sezon var mı, bitti mi, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

The Leftovers Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Leftovers dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Blu tv dizileri, HBO dizileri, kaç sezon, kaç bölüm, İMDb puanı, 4.sezon var mı, bitti mi, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 29 Haziran 2014’te ilk bölümü ile Amerikan özel televizyonu HBO‘da yayınlanarak seyircisi ile buluştu. Toplam 3 sezon 28 bölümden oluşan dizi, 4 Haziran 2017’de yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti. Dizi, Türkiye’de Blu Tv tarafından yayınlanıyor. HBO yapımı olan dizi, psikolojik gerilim, gizem, doğaüstü olaylar ve psikolojik bilim kurgu kategorilerinde yer alıyor. Her bölümü 51 ila 72 dakika arasında değişen dizi, 2011 yılında yayımlanan Tom Perrotta’nın aynı aldı kitabından uyarlandı. Diziyi kitabın yazarı Perrotta ile birlikte Damon Lindelöf tasarladı ve kaleme aldı. Dizinin kadrosunda Justin Theroux, Amy Brenneman, Eccleston, Liv Tyler, Chris Zylka, Margaret Qualley, Coon, Ann Dowd, Regina King, Jovan Adepo, Kevin Carroll, Janel Moloney ve Scott Glenn gibi isimler yer alıyor. İMDb’de 74 bin kişi tarafından oylanan yapım 8,3 gibi çok önemli bir puana sahip oldu.

The Leftovers konusu

Dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolmasından 3 yıl sonra, geri kalan bir grup insan olayın açıklanamayan trajedisi ile başa çıkmaya ve hayatlarını devam ettirmeye çalışır. Tom Perrotta’nın romanından uyarlanan dizi; hiçbir açıklaması olmadan, bir anda ortadan kaybolan insanların ardından, geride kalanların yaşadıklarını konu edecek. Küresel nüfusun yüzde ikisinin ortadan kaybolmasından üç yıl sonra, küçük bir New York topluluğundaki bir grup insan, olayın açıklanamayan doğasının trajedisiyle başa çıkarken hayatlarını sürdürmeye çalışıyor.

The Leftovers oyuncuları ve karakterleri (cast)

izinin kadrosunda Justin Theroux, Amy Brenneman, Eccleston, Liv Tyler, Chris Zylka, Margaret Qualley, Coon, Ann Dowd, Regina King, Jovan Adepo, Kevin Carroll, Janel Moloney ve Scott Glenn gibi isimler yer alıyor.

Justin Theroux – Kevin Garvey
Amy Brenneman – Laurie Garvey2
Christopher Eccleston – Matt Jamison
Chris Zylka -Tom Garvey
Carrie Coon – Nora Durst
Liv Tyler – Meg Abbott
Margaret Qualley – Jill Garvey
Ann Dowd – Patti Levin
Kevin Carroll – John Murphy
Jovan Adepo – Michael Murphy
Janel Moloney – Mary Jamison
Michael Gaston – Dean

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.