The Little Drummer Girl Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

The Little Drummer Girl Dizi, Florance Pugh dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2. sezon ne zaman, kaç bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

30.08.2020
The Little Drummer Girl  Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

The Little Drummer Girl  Dizi, Florance Pugh dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2. sezon ne zaman, kaç bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 28 Ekim 2018’de yayınlanmaya başlayan İngiliz ortak yapımı BBC One dizisidir. Dizi Amerika’da AMC televizyonu tarafından yayınlanırken Türkiye’deki yayıncısı Blu Tv‘dir. Dizinin yönetmenliğini Park Chan-wook üstlenirken, senaryosunu Michael Lesslie ve Claire Wilson John le Carré’ın aynı adlı eserinden uyarlamıştır. Toplam 1 sezon 8 bölümden oluşan dizi, IMDb’de 8 bine aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,4 lük puana sahip oldu. Dizi Mini dizi olarak yayınlandığı için 2.sezonunun olması ise beklenmiyor. Dizi kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin kadrosunda, Michael Shannon, Alexander Skarsgård, Florence Pugh, Michael Moshonov, Simona Brown, Clare Holman ve Charles Dance gibi isimler yer alıyor.

The Little Drummer Girl  konusu

Dizinin konusu, John le Carré‘nin aynı adlı kitabından uyarlanan dizide, Batı Almanya’da patlayan bombanın İsrail vatandaşlarının oturduğu bir evi hedef aldığı tespit edilir. Bir istihbarat memuru olan Joseph, Charlie isminde idealleri olan bir oyuncuyu ajan olması için görevlendirir. Bu görev ile birlikte Charlie, çifte ajan olarak hayatının rolünü kapmış olacaktır.

The Little Drummer Girl  Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Michael Shannon, Alexander Skarsgård, Florence Pugh, Michael Moshonov, Simona Brown, Clare Holman ve Charles Dance gibi isimler yer alıyor.

Daniel Litman – Daniel
Florence Pugh – Charlie
Michael Shannon – Martin Kurtz
Alexander Skarsgård – Gadi Becker

Simona Brown – Rachel
Gennady Fleyscher – Schwilli
Clare Holman – Miss Bach
Michael Moshonov – Shimon Litvak
Kate Sumpter – Rose
Alessandro Piavani – Mario Rossino
Lubna Azabal – Fatmeh Al-Khadar
Amir Khoury – Michel
Adel Bencherif – Tayeh
Shlomo Bar-Aba – Noah Gavron

The Little Drummer Girl  2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi mini dizi olarak yayınlandı ve 2 Aralık 2018’de yayınlanan bölümü ile ekranlara veda etti.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle